Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Friss párkapcsolatban bizalmat...

Friss párkapcsolatban bizalmatlanság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azok véleményére lennék kíváncsi akik tapasztaltak már meg hasonlót. Pár hete jöttem össze a barátommal, nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságában, de érzem hogy bizalmatlan velem kapcsolatban. Elmesélte hogy az eddigi barátnőinél mindig ő húzta a rövidebbet, vagy is mindig vele szakítottak. Mikor együtt vagyunk mindig ölelget, csókolgat, de van egy kis távolságtartás a részéről velem szemben. Ezt nem lehet elmagyarázni hogy miben nyilvánul meg egyszerűen érzi ezt az ember. Emiatt sokszor nem tudom hogy hogyan viselkedjek vele. Ha kedvesebb vagyok akkor "menekül". Viszont ha úgy teszek mint akit nem érdekli akkor besértődik bár nem mutatja. Nem akarom hogy emiatt azt gondolja, hogy rám sem lehet számítani és én is úgy is elhagyom viszont nem akarok rányomulni sem. Így akkor hogyan bizonyítsak neki? Vagy hagyjak neki időt, mert még nagyon az elején vagyunk?

Köszi a válaszokat!


2016. febr. 19. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell sehogy sem "viselkedni". Légy olyan amilyen vagy, másnak mutatkozni semmi értelme.

Hagyj neki időt, érdemeld ki a bizalmat, beszélgessetek sokat!

2016. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat kialakulásához idő kell. Ahogy a bizalom kialakulásához is. Viselkedj úgy, amilyen vagy. Pár hét alatt még szinte semmit nem tudtok a másikról. Hagyj neki időt.
2016. febr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszi a válaszokat.
2016. febr. 20. 10:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked nem kell bizonyítani semmit, mivel te nem vagy semmiben hibás! Hogy ő frusztrált az elhagyások miatt, azzal neki kell megbirkóznia.
2016. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki sokszor megégette magát, annál nehezebb a bizalmat megszerezni. Talán még el sem hisz, hogy te nem hagyod el, nem versed át. Az idő és a sok beszélgetés lassan feloldja a feszültséget. És tényleg mindig önmagad add.
2016. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy sérült ember akár végleg úgy is maradhat (kor függvénye is). Tudatosítani kell (beszélni), hogy te most és itt ezt érzed felé, ami neki jó, úgyhogy legyen kedves most itt lenni, nem a múltban, illetve itt lenni, nem ott.

Mert elhagytak egyszer, jaj szegény én. Még egyszer, -"-. Harmadszor: jaj, ez is elfog hagyni?! Mert akkor hol is vagyok/van a jelen, az itt és most helyett?


Ezért neked nem sok lehetőséged bizonyítani: ha ő nincs jelen, a bizonyításnál sem lesz ott.

A probléma nála, benne, így a megoldás is ugyanott.

2016. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!