Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem autóbalesetben halt...

Férjem autóbalesetben halt meg több éve. Fiam akkor 2 éves volt, most14. Éjjelenként fiam álmában különös hangokat ad bizonyos időpontokban. Lehetséges -e, hogy az édesapja nem tudta elengedni, és ő beszélget vele ilyenkor? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Minden elképzelhető.

Tudnék mesélni...

2010. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Mesélj, kíváncsi vagyok konkrét történetekre, én is hiszek benne!
2010. márc. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából sajnos lehetséges. Sok szellem nem megy át a túlvilágra, itt maradnak inkább a szeretteikkel, ami nem jó dolog hiszen nekik már nem itt van a helyük.

De kérdezd meg e fiadat, hogy ő mit gondol a dologról mert lehet, hogy ilyenről szó sincs. Szóval amíg nem vagy biztos benne addig ez csak egy feltételezés, amit írtam.

2010. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Én hiszek az ilyesmiben. De valahogy el kéne érned hogy az apuka leválljon rólatok. Hosszú távon nem tesz jót a fiadnak. Nincsenek vele gondok? Fáradtság, figyelmetlenség, rosszabb eredmények a suliban, esetleg agresszió... Az itt ragadt lelkek leveszik az energiánkat, hosszú távon nem jó. Beszélj a fiaddal és talán ha ő kéri meg álmában az apukáját, akkor elmegy.
2010. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen dolgokban nem hiszek, de nem zárom ki. Anyukámmal, halála előtt néhyány héttel beszélgettünk arról, hogy mi van odafent, van-e egyáltalán valami ott. Se ő nem hitt benne, se én, de nevetve megígérte - nem gondoltuk akkor, hogy hamarosan bekövetkezik- hogy mindenképpen üzen valahogy nekem.Temetése napjának éjszakáján zajra ébredtem. Felültem az ágyban, de nem láttam, hogy mi volt az. Reggel vettem észre, hogy a fejem fölötti polcon megindult 1-2 könyv, s az egyik levert egy kis díszt, amit reggel a földön találtam meg. Soha nem indultak meg így a könyvek, sem előtte, sem utána. Most mit gondoljak? Anyukám halála előtt mondtam neki többször, hogy úgy szeretnék egy kismacskát. Minek az neked, gyermekem?-mondta. Amikor eltemették, utána ültem a lépcsőnkön búslakodva, s odajött egy kis koszos vakarcs macska, hibás is volt. Csalogattam, odajött, s ottragadt. Most erre mit mondjak? Továbbra sem hiszek a túlvilági létben, de vannak furcsa jelenségek.
2010. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Apám cimborájának a felesége feladta az életét sajnos és utána voltak dolgok a férjével. Pl. hívták mobilon a férjt, beszélgettek és közben csörgött a vezetékes is. Megkérte a férj, hogy tartsa a vonalat, felvette a vezetékest és az volt a vonal másik felén, akivel mobilon beszélt.

A felesége leginkább a mobilon "jelentkezett" különös módokon, de később kiderült, hogy annyira szerette a férjét, hogy nem volt képes rendesen elmenni.

Később tanácsoltuk neki, hogy fogadjon fel egy "szellem űzőt", vagy mit (nem tudom pontosan) és segítsen neki eltávozni tisztességgel.


Párom régi munkahelyén volt egy médium, aki Keresztelő Szent Jánost rengetegszer megidézte különösebb gond nélkül.

Ezzel kapcsolatos kedvencem :)

" - És ki a főnököd?

- Hát Ő!"

2010. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
OFF: bocsi a válaszra nem tudok válaszolni de engem is érdekelne szóval még-még-még történeteket meg választ! :)
2010. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet a paraszomnia egyik alfajában szenved.
2010. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Minden éjjel ugyanakkor érünk az alvás bizonyos fázisába.Akinél fix a napirend,annál pláne nyomonkövethető.


Az ilyen szellemesdi hülyeség-mondom ezt,úgy,hogy vallásos vagyok-szerintem ne agyalj ilyenen,pláne a fiadat ne húzd bele,nagyon érzékeny korban van most.Mintha inkább te nem tudnád elengedni az apukát.Van kapcsplatod?Van testvére a fiadnak?

Ha úgy látod nyugtalanul alszik vidd el az alvásklinikára,háziorvos segít.

A filmekkel ne keverjük az életet.Azok szórakoztatásra készültek(pl Szellemekkel suttogó-én is nézem néha)

2010. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik lány ismerősöm gyerek kora óta szinte kiabál esténként az ágyban egy fura nyelven (olyan, mint ha halandzsa lenne, de mégis összefüggőnek tűnik). A lánynak nem halt meg senkije sem és jól alakult mindig is az élete, nem stresszes, de szerintem már több, mint 10 éve ez van. Nem minden éjszaka, de gyakran. Aranyos csaj, fiatal, nincsenek problémái, boldog lány, szóval senki sem tudja mi lehet ez.
2010. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!