Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ápr.1! Ma megyek a pasimhoz....

Ápr.1! Ma megyek a pasimhoz. Mondanátok április 1-jei csínyeket amit csinálhatnék? :D

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 10:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
Az lesz a legyegszerűbb, hogy amikor érnél hozzájuk vagy az ajtó/kapu elé, akkor felhivod, hogy ne haragudjon, de valami közbe jött és majd holnap vagy holnapután tudtok talizni és majd akkor elmondod h miről van szó!
2010. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
Jajj,ez nagyon cuki,hogy anyukadnak novere szuletett:-D ez nagyon jooo hihi:-) Szerintem mondd neki,hogy elhataroztad,hogy kulfoldre mesz dolgozni,mert ajanlottak egy bebi szitter allast angliaba,es igent mondtal,de meg gondolkozol rajta:-D es hagyod tepelodni egy kicsit,hogy jajj akkor most mi lesz alig tudtok talalkozni,es vegul megmondod neki,hogy aprilis elseje van:-D
2010. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy szeretnél fiatal anyuka lenni, ezért úgy gondolod, nyáron össze kellene házasodnotok, majd kérdezd meg, holnap ráér-e gyűrűt venni, vagy menjetek inkább holnapután. Ha már kap levegőt, akkor elmondhatod, hogy április 1:D
2010. ápr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha még nem feküdtetek le, akkor kezdj el rá nyomulni. Hevesen menjetek bele a dologba, aztán az utolsó pillanatban visszavonulót fújsz és mondod: április bolonjda. Aztán felöltözöl. Ezt biztos nagyon fogja értékelni.:)
2010. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%

vegyél egy felcsatolható műpéniszt és mond neki, hogy mielőtt ő elveszi a te szüzességed, te is el akarod venni az ő seggszüzességét. szerintem tuti kiakad és ha mát teljesen kész, akkor közöld bele, hogy április 1. xD


Bár ha bekened ragasztóval az ánuszrózsád és felajánlod neki, abból is vicces helyzetek tudnak kialakulni. xD

2010. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%
Állísd át a telefonján lévő csengőhangot valami ciki nyávogós dalra. Én tavaly ezt csináltam, barátom nagy death metal rajongó, jó volt, hogy a villamoson megszólalt Avril Girlfriendje:D
2010. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
En jo par evvel ezelott amikor meg csak 16 voltam azt talaltam ki, hogy osztondijat nyertem egy angliai iskolaba. Viszont ha elfogadom, akkor jovoheten indulnom kell. Mi akkoriban nem laktunk egyutt, es nem is egy varosban eltunk. Igy ugy mentem volna ki, hogy elotte nem talalkoztunk volna. Bevette, bar o eleg hiszekeny.
2010. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

én őt ajánlanám: ma 10:44 xDDDDD:D

de a ciki nyávogós csengőhangos meg az anyukádnak nővére születettes se volt rossz xD

majd légyszi ird le hogy melyik melett döntöttél :D

14L

2010. ápr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Hát én a fiatal anyukás mellett döntöttem:D

elég jó "szinésznő" vagyok és simán bevette:D

elkezdett mentegetőzni hogy hát talán kicsit korai stb.:D

de látszott hogy majd' infarktust kapott:D

aztán fél órát hagytam kicsit hogy gondolkodjon majd amikor visszamentem akkor mondta hogy ő bennevan:O

:D

mondtam hogy hát drágám pedig ez április 1. :D:D

2010. ápr. 1. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!