Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg belefér egy kapcsolatb...

Tényleg belefér egy kapcsolatba, hogy a pasi heti 1 alkalommal elmegy kocsmázni és közben fel se veszi a telefont?

Figyelt kérdés
Párom nem alkoholista, de nagyon szeret a barátaival találkozni és beülni valahova egy sörre. Én ezen mindig kiakadok, mert legtöbbször spontán történik ez így, mikor várom hogy jön, kész a vacsi és erre kapok egy smst-jobb esetbe hogy később jön ne várjam mert találkozik a barátjával. Van viszont amikor nem szól, én meg elkezdek aggódni és hívogatom ilyenkor de nem veszi fel. Azt mondja azért mert tudja hogy veszekedni akarok vele. Szerinte belefér hogy néha kocsmázik főleg hogy szól, de most nagyon összevesztünk hogy nem szólt és a telefont se vette fel. Azt mondta igazam van, jogosan haragszok, de olyan vagyok mint egy házisárkány. Kinek van igaza?
2016. márc. 2. 09:38
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
21%

de miért kell hívogatni? neked jól esne,hogyha a barátnőiddel találkoznál. jól érzitek magatokat, elbeszélgettek, nevetgéltek. erre elkezd hívni a párod hogy mikor jössz már, esetleg veszekedik is veled. neked tényleg, hogy esne?

szerintem a haverjai előtt is szégyelli,hogy ennyire hívogatod abban a pár órában is, ezért is nem veszi fel.

nem egy kamasz fiúnak vagy az anyja, hanem van egy felnőtt párod. nem kell ennyire félteni.

mert egy idő után hidd el,hogy bele fog unni,hogy semmit nem csinálhat anélkül,hogy ne hisztinél miatta.

nem értem miért baj,ha vannak barátai és találkoznak is hetente 1x.

2016. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim válasza:
33%
Hát ez jó :D
2016. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
86%

Persze, találkozzon a barátaival - bár ha állandóan csak sörözni járnak, az elég alacsony színvonalú szórakozás, de hát kinek mi... Ezzel szerintem sincs probléma.

Viszont nem szólni pofátlanság. Ha meg konkrétan hazudozik, hogy már megy haza, aztán se szó, se beszéd elmegy máshova és még csak fel se veszi a telefont... tök jogos a kiakadásod szerintem. Halálra parázhattad magad, mert bármi történhetett volna vele.

Nem kell a másik seggébe bújni, de ha együtt élsz valakivel, az a minimum, hogy szólsz neki merre vagy, mikorra vagy várható kb, ne várjon meg a vacsival, stb. Ez olyan alap dolog felénk, nem korlátozás meg engedélykérés, csak az ember jobb szereti tudni, nem?

2016. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
83%

Mar bocs, de ez igen taplo dolog volt a reszerol. Eloszor azt mondja hogy 20 perc es jon, aztan nem kepes arra, hogy

a) a baratainak azt mondja hogy figyeljetek, mennek de epp most mondtam az asszonynak hogy mindjart hazaerek

b) felemelje a telefont, hogy kozbejott valami megse most megyek csak kb 2 ora mulva


es itt nem arrol van szo hogy haverokkal van vagy nem, nem is arrol hogy "elszamoltatnad", hanem arrol, hogy ha mond valamit, akkor a szajabol ne csinaljon segget.

2016. márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
90%
Egy ilyen kapcsolatban mindenki elsárkányosodik, aki azt mondja nem az hazudik... miért lenne normális, ha a párodat várod, és nem jön...még egy idegennél sem normális, ha megbeszélek egy találkozót, és rám se bagózik...annyira sem tisztel, hogy szóljon. Ez ha így marad fokozódni fog, olvass kicsit a társfüggőségről-kodependencia más szóval... Azt írod nem akoholista...lehet, hogy még nem, de tényleg igen silány élet, ha csak ez a párod legjobb programja... azt hiszem mindenki így kezdi, de a lényeg, hogy neked ezzel már most problémád van, és ha nem akarod, hogy egy depressziós, aggódó, idegronyó csaj legyél keress egy pszichológust, és beszélgess vele, hogy mi a normális és mi nem egy kapcsolatban.
2016. márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
27%
Ha heti egy este, simán elengedném. Ha agresszívra issza magát, és bánt, nyilván elmennék tőle.
2016. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
85%
Tesóm is ezt csinálta a feleségével mondjuk ő durvábban . Nem értette miért gáz amit csinál. Egyik alkalommal a felesége csak várta várta, hivogatta. Nagyon mérges lett és elment mérgében biciklizni, hazaért a tesóm és nem talàlta, elkezdett aggódni minenkit hivogatott stb. Jó nagy veszekedés lett pedig csak azt kapta amit ő csinál. Kérdező én nem cirkuszolnék a helyedben hanem ugyanígy visszadnám a kölcsönt. Ugyanígy nem mennék haza ha vár. Csak a saját bőrén tapasztava érzi meg a lényeget. Monjuk én elítélem azt ha valamit megbeszélünk és nem szólunk a másiknak hogy bocs közbejött valami.
2016. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
58%

Aki azt mondja, hogy ez normális…írok személyes példákat.


Személyesen ismerek 2 férfit, akik kb. úgy kezdték, mint a párod…néha eljártak sörözni. Mondjuk egy évben egyszer szerveztek egy fiús hétvégét a barátaikkal és ekkor úgy vélekedtek, hogy ez így elég is. Ezzel nincs is probléma. Aztán teltek az évek és mostanra odáig fajult a dolog, hogy heti 3-szor berúgnak és évi több alkalommal szerveznek fiús hétvégéket, ami masszív alkoholizálást jelent.

Más kérdés, hogy a párkapcsolatuk is olyan amilyen és az asszony ezt minek tűri, de hát nem vagyunk egyformák.


A kapcsolat elején még lehet, hogy aranyos a kis drága, szegény, másnaposka…de egy idő után ez végtelenül visszataszító és kiábrándító.


És igen, más szórakozási, kikapcsolódási formát miért nem keres a párod?

Aki azt mondja, hogy ez normális…írok személyes példákat.


Személyesen ismerek 2 férfit, akik kb. úgy kezdték, mint a párod…néha eljártak sörözni. Mondjuk egy évben egyszer szerveztek egy fiús hétvégét a barátaikkal és ekkor úgy vélekedtek, hogy ez így elég is. Ezzel nincs is probléma. Aztán teltek az évek és mostanra odáig fajult a dolog, hogy heti 3-szor berúgnak és évi több alkalommal szerveznek fiús hétvégéket, ami masszív alkoholizálást jelent.

Más kérdés, hogy a párkapcsolatuk is olyan amilyen és az asszony ezt minek tűri, de hát nem vagyunk egyformák.


A kapcsolat elején még lehet, hogy aranyos a kis drága, szegény, másnaposka…de egy idő után ez végtelenül visszataszító és kiábrándító.


És igen, más szórakozási, kikapcsolódási formát miért nem keres a párod?

2016. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
24%

"Kérdező én nem cirkuszolnék a helyedben hanem ugyanígy visszadnám a kölcsönt."


Persze, kezdjenek el játszmázni. Ez ám az érett, felnőtt hozzáállás.


Beszéld meg vele, hogy mi bánt, találjatok megoldást a problémára, kössetek kompromisszumot.

2016. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
97%
Általában így kezdődik egy rossz kapcsolat, ilyenkor még mindenki legyint, meg megbocsájt. De mondjuk 5 év múlva mi lesz, ha ez így marad? Felvázolom a párod 2-3x fog elmenni vagy többszőr. Te leszel az üldöző, ő meg az üldözött! Te félig begolyózol a sok aggódás miatt, ő meg a sok pia miatt. Te gyerekként fogod kezelni, nem férfiként, ő meg gyerekként fog menekülni előled, mint ha az anyukája elől menekülne egy kisfiú, mert rossz fát tett a tűzre. Minden rossz kapcsolat így kezdődik! Senki nem 2 nap alatt lesz alkoholista, és vagy házisárkány! De ez nem szerelem, és nem kielégítő, boldogító kapcsolat!
2016. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!