Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg belefér egy kapcsolatb...

Tényleg belefér egy kapcsolatba, hogy a pasi heti 1 alkalommal elmegy kocsmázni és közben fel se veszi a telefont?

Figyelt kérdés
Párom nem alkoholista, de nagyon szeret a barátaival találkozni és beülni valahova egy sörre. Én ezen mindig kiakadok, mert legtöbbször spontán történik ez így, mikor várom hogy jön, kész a vacsi és erre kapok egy smst-jobb esetbe hogy később jön ne várjam mert találkozik a barátjával. Van viszont amikor nem szól, én meg elkezdek aggódni és hívogatom ilyenkor de nem veszi fel. Azt mondja azért mert tudja hogy veszekedni akarok vele. Szerinte belefér hogy néha kocsmázik főleg hogy szól, de most nagyon összevesztünk hogy nem szólt és a telefont se vette fel. Azt mondta igazam van, jogosan haragszok, de olyan vagyok mint egy házisárkány. Kinek van igaza?
2016. márc. 2. 09:38
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy a pasi az első 100 alkalommal tisztességesen viselkedett, szólt, hogy késik, stb.?? Sehol nem írta ezt a kérdező...
2016. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
45%

"ÉN EZEN MINDIG KIAKADOK, mert legtöbbször spontán történik ez így, mikor várom hogy jön, kész a vacsi és erre kapok egy smst-jobb esetbe hogy később jön ne várjam mert találkozik a barátjával. VAN VISZONT AMIKOR NEM SZÓL"


Tehát elvétve előfordul az is, hogy nem szól... viszont a kérdező minden esetben kiakad.


Egyéb kérdés?

2016. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
47%

43, 46: Ja, hogy keressen olyan fickót, akivel kommunikálni is tud.


Azt hittem, a kérdezőnek fontos a párja - itt ugye van egy érzelmi rész, amit te nem élsz át, mikor válaszolsz, hiszen nem a párod -, ezért próbálja megjavítani a kapcsolatot. Egyébként szerinted végtelen a kínálat a férfiakból? Tetszik ez a dolog, mikor valaki az első probléma után felkötné az útilaput, és és usgyi... Ha nem sikerül dűlőre jutni, akkor az nyilván nem mehet így tovább, de azért remek ez a gyakori, ahol mindenki először azt tanácsolja, hogy hagyj ott csapot-papot, és menekülj... Fenntartom, hogy a nőnek előbb egy igen erős jelzést kell adnia. Ha a férfi nem ért a szóbeli kommunikációból, csak ez marad. Nem mondtam, hogy ismételje meg. Ha csak ebből állna az életük, az lenne a "játszmázás", ahogy te mondod, de ilyesmit itt a kérdésben nem láttam leírva.


Ha mindenki megszökne az első problémánál, szerintem fejenként 50 kapcsolata lenne mindenkinek, és sose állapodna meg senki.

2016. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

43 és 46-os vagyok.


Én sem azt mondtam, hogy az első problémánál szakítani kell. A játszmázást pedig pont ezekre a célozgatásokra értettem...mert erre vagy vevő a másik vagy nem. Ha valaki nem ért a célzásból, arra nem lehet haragudni. A legtöbb ember nem gondolatolvasó és legjobban a szóból ért. Szóval ezért mondtam, hogy szerintem nincs értelme célozgatni...ehelyett kommunikálni kéne, mert sokkal gyorsabb, tisztább, egyszerűbb megoldás. De ti tudjátok...

2016. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!