Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg belefér egy kapcsolatb...

Tényleg belefér egy kapcsolatba, hogy a pasi heti 1 alkalommal elmegy kocsmázni és közben fel se veszi a telefont?

Figyelt kérdés
Párom nem alkoholista, de nagyon szeret a barátaival találkozni és beülni valahova egy sörre. Én ezen mindig kiakadok, mert legtöbbször spontán történik ez így, mikor várom hogy jön, kész a vacsi és erre kapok egy smst-jobb esetbe hogy később jön ne várjam mert találkozik a barátjával. Van viszont amikor nem szól, én meg elkezdek aggódni és hívogatom ilyenkor de nem veszi fel. Azt mondja azért mert tudja hogy veszekedni akarok vele. Szerinte belefér hogy néha kocsmázik főleg hogy szól, de most nagyon összevesztünk hogy nem szólt és a telefont se vette fel. Azt mondta igazam van, jogosan haragszok, de olyan vagyok mint egy házisárkány. Kinek van igaza?
2016. márc. 2. 09:38
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%

Az szerintem oké, hogy elmegy és találkozik a barátaival. De az, hogy nem szól előre, pláne nem veszi fel a telefont, nem oké.

Úgy meg pláne nem oké, hogy direkt azért veszi fel, mert nem akar veled beszélni, mert nem akarja hogy veszekedj.

Más kérdés, hogy gondolom volt előzménye a dolognak.


Beszéljétek meg, hogy ő szól előre, te meg akkor nem fogsz veszekedni. Ilyen egyszerű :)

2016. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben ugyan ezt megcsinálnám, amit ő. Mondjuk találkoznál pár barátnővel, vagy elmennél vásárolgatni. Vacsorával nem is kellene fáradnod, hiszen nem tudod, hogy mikor esik be az ajtón, lehet, hogy út közben már meg is kajált. Én még a telefont is kikapcsolnám, hagynám én is úgy aggódni, mint ahogy te aggódsz érte. Max hagynék neki egy cetlit az asztalon, hogy elmentem, majd jövök. Ezt úgy kétszer vagy háromszor eljátszanám hetente, és várnám a reakciókat. Ha kérdőre sem vonna, akkor azonnal lapátra tenném, mert számomra egyértelmű lenne, hogy hányadik helyen vagyok a fontossági listáján. Én a magam részéről nem egy nagyra nőtt gyerekkel akarok elpocsékolni néhány jó évet az életemből, meg kell vele értetni, hogy már nem tini, ha komoly kapcsolatra vágyik, ahhoz agyban is fel kell nőnie, mert az, amit ő csinál az gyerekesség.
2016. márc. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
68%
Én nagyon nem értek egyet azzal, hogy a Kérdező is csinálja ugyanazt, mint a párja. Nem azért, mert nem érdemelné meg, hanem mert a játszmázásnak egy FELNŐTT kapcsolatban az ég világon semmi, de semmi értelme nincs. Ha a pasi nem hajlandó FELNŐTT ember módjára kommunkálni, megbeszélni a problémát, kompromisszumot kötni, akkor fel is út, le is út. Gyerekek szoktak játszadozni amúgy meg...a felnőttek KOMMUNIKÁLNAK.
2016. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%

43: A kommunikációt már próbálta a kérdező az elmúlt 1000 alkalommal, de mit látod, nem használt, még őt sárkányozta a párja.


Ezért célravezető ugyanazt megtenni, mint amit a párja tett, hogy a párja értsen valamiből végre. Ez nem játszmázás, hanem egy kényszer...

2016. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

Az én személyes véleményem az, hogy heti egyszeri bandázás belefér, de az nem, hogy hagyja hogy aggódj érte.

De ebben a kérdésben úgyis mindenki máshogy gondolkozik.

2016. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
89%

43-as vagyok.


Akkor ott kell hagyni a fenébe ezt a pasit. Ha többszöri próbálkozás ellenére sem lehet megbeszélni vele egy problémát, akkor most komolyan...mire lehet számítani hosszú távon? Az összes problémát így oldják majd meg???


Az egyiknek (Kérdező) problémája van, amit szóba is hozott többször. A másik tojik rá, nem hajlandó egy mindekettőjük számára elfogadható megoldást keresni. Erre a Kérdező ki tudja mennyi ideig vegye fel a pasija viselkedésmódját, hogy hátha majd észbe kap a fickó...

Milyen jó lesz ilyesmikkel szórakozni, ha majd esetleg gyerek is lesz...

2016. márc. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem neki van igaza. Te meg szokjad meg, hogy nem kontrollálhatod minden pillanatát. Ha van mobilja, ha nincs.


Még hogy aggódás... Hahaha! Vacak érzelmi zsarolás ez kérlek, nem aggódás.

2016. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%
47-es nagyon butuska lehetsz! Tehát nálad az a normális, ha megígéri a párod, hogy 20 perc múlva otthon lesz, te kajával várod. Eltelik 30 perc várod, nem jön... nyilván szeretnéd tudni miért nem ért haza, ezért felhívod, nem?? A telefon kicsörög, de nem veszi fel... telnek a percek, az órák és te ott állsz a hideg vacsival, és aggódni kezdesz...lehet hogy baja történt, mert arra gondolni sem mersz elsőkörben, hogy hogy lehet valaki ekkora tapló, hogy én készülök, és várom, és csak azért nem veszi fel, mert beült a haverjaival kocsmázni...és arra nem képes, hogy egy sms-t küldjön, hogy Drágám kések! Akkor ki a hunyó te szerinted?
2016. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
32%

#48

Inkább tapasztalt. T'od nálunk is van a családban ilyen kontrollmániás. Szóval ismerem a trükkjeiket.


"Tehát nálad az a normális, ha megígéri a párod, hogy 20 perc múlva otthon lesz, te kajával várod. Eltelik 30 perc várod, nem jön... nyilván szeretnéd tudni miért nem ért haza, ezért felhívod, nem??"


Nem kérlek, ez csak normálisnak tűnik!


Valójában az első párszáz alkalommal az ember elküldte azt az sms-t, aztán hazatérvén (vagy telefonálás esetén még a telefonon) végighallgatta az ENNEK ELLENÉRE menetrendszerűen bekövetkező hisztit, meg letolást.

Oszt unja már, hogy a minisárkány póráznak próbálja használni a telót, meg elcsessze a jó kis estéjét a haverekkel. Pláne, hogy a hiszti így is, úgy is megvan, (legfeljebb ha felveszi a telót, akkor kétszer is).


Persze a fickó a buta.

A helyes megoldás ilyenkor nem az, hogy "Este 6:52:00-ra otthon leszek", hanem "Majd jövök!".

2016. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
A te családod más, mint a kérdező.
2016. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!