Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy apám barátnőjétől elsőre ilyeneket kaptam?

Figyelt kérdés
apukám bemutatta az új párját nem rég nekem meg a barátomnak.És kaptam tőle egy ezüst gyűrűt,egy blúzt meg pár kozmetikai dolgot már így az első találkozáskor.
2016. márc. 2. 17:34
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%

Szerintem normalis.

Inkabb orulj neki, hogy ilyen.

2016. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%

Nem is ismer, de már ruhát ad? Anyám egész életemben ismert, és nem találja el az ízlésem.


Szerintem is seggnyalás.

2016. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy apád "nyalizik". Mégis honnan tudta volna a csaj a méreteidet, amikor még nem is látott? Valszeg atyád izgult, hogy mit fogsz szólni ahhoz, hogy nem sírja már tele a kispárnáját anyád után, hanem új életet kezd, és kicsit túlparázta a dolgot szegény. Vagy nem is annyira új a barátnő.:-)
2016. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szokatlan, de nem gáz.
2016. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak jó kapcsolatot akar veletek. Egy kicsit túlzásba esett, de ez még a jobbik eset. Örülj neki.
2016. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13%
Valszeg egyszerűen megvehetőnek tart.ez a legegyszerűbb.
2016. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túlzásba esett. De még mindig jobb mintha bunkó lett volna vagy 2 pofonnal indít :)

Szóval inkább örülj neki.

16 F

2016. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha pozitív akarok lenni:

Nagyon kedves, jól akart indítani, és még a "vágyaidat" is kitudakolta apádtól.


Ha negatív:

A mocskos szajha be akarja fogni a pofám egy kis apróval, csakhogy nyugodtan kefélhessen apámmal.


Választhatsz.

2016. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!