Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom 1 éve együtt vagyunk...

A barátom 1 éve együtt vagyunk, még nem mutatta be a lányát, (huszonéves). Viszont a tartozásait fizeti, megg én vagyok a hibás, ha megkérdem, hogy kezd így velem új életet. Nekem is vannak gyerekeim, mindenbe be van avatva. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én is imádom a gyerekeim, de egy felnőtt nőnek miért kell anyagilag lehúzni a leendő élettársam? Segít valaki jó tanáccsal? És egyébként meg egy bulizós, szoláriumban dolgozó csaj. Hmm?
2016. márc. 8. 09:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%

Én is ebben a helyzetben vagyok, a páromnak van egy gyereke az előző kapcsolatából. Természetes, hogy fizeti a gyerektartást és foglalkozik a gyerekkel, soha nem kérdőjeleztem ezt meg. Nem tudom, hogy neked ez miért lehúzás. Ha olyan párt választasz, akinek van gyereke, ezt illene belekalkulálnod a dologba.

És akkor mi van ha szoláriumban dolgozik? Miért kell ezért lenézni?

2016. márc. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%

Egy huszonéves, dolgozó nő után nem kell tartasdijat fizetni. Pláne nem kell a tartozasait fizetni.


Ha egy év alatt nem szakított rá időt, hogy össze ismertesse benneteket, akkor nem tart téged elég fontosnak, ennek a kapcsolatnak nincs komoly jovoje

2016. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%

Ha egy év alatt nem tudott neki bemutatni, akkor nem vagy neki fontos. Keress másik párt, mert ez a pasi kicsit sem vesz téged komolyan.

Csak akkor tudnám ezt elképzelni, ha mondjuk nem tartaná nagyon a kapcsolatot a lányával. De gondolom, ha pénzeli, akkor ez nem így van.

2016. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%
Azért milyen érdekes,hogy máskor meg osztják itt az észt,hogy ha már dolgozó felnőtt,nehogy már a szülei tartsák el...:) Mivel dolgozik,gondolom már nem tanul,nincs tartásdíj,ergo támogatni nyilván támogatjatja,de nem kotelessegbol,amivel nincs is baj,ha nemcsak elherdalja!Én viszont úgy látom,itt nem is ez a fő probléma,mivel be sem mutatta a lányát,nem is erőltetném ezt a kapcsolatot!
2016. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
47%
Ha így állsz hozzá a lányhoz már ismeretlenül, akkor nem csodálom, hogy még nem mutatta be...
2016. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
51%
Én sem szívesen mutatnám be, ha így áll hozzá a gyerekemhez. Sőt, össze sem költöznék vele.
2016. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
67%

1. Lehet, hogy a lánya nem kíváncsi rád.

2. Azért, mert te bemutattad a kiskorú gyerekeidet, ő nem erőszakolhat rá téged a nagykorú lányára.

3. Annyi pénzt költ a saját gyerekére, amennyit akar

4. Bizonyára azt nem utasítanád vissza, ha a sajátja helyett a te gyerekeidre költené a pénzét.

Sőt, azt is megszabnád, hogy mikor találkozhatnak.


Tipikusan önző, erőszakos, bomlasztó személyiség vagy.

Ha a párod jót akar magának és a lányának, úgy kidob, mintha sosem ismert volna.

2016. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
56%

17-es vagyok:

Ahhoz meg aztán végképpen semmi közöd, hogy a 20 éves kislány "bulizós", és hogy hol dolgozik. Az az ő magánügye. Nyilván nem ez a perspektíva előtte, de ha igen, ahhoz sincs közöd.

Akkor sem lenne, ha a párod elkövetné azt a végzetes hibát, hogy elvenne feleségül.

2016. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Hát egy-két támogató válasz mellett sorozatos pofonok.

Akkor kissé bővebben: Nekem mindenem megvan, ház, kamasz illetve felnőtt gyerekem. Pénzem, munkám, egzisztenciám. A legmélyebb gondolatomban sem akartam sem lehúzni, semmilyen formában nem érdekel az anyagi élete. Miért?

Ugyanis albérletben lakik, a kocsija az ex neje nevén van, a telefonszáma szintén az ex nejéne a száma, semmiről nem akar beszélni, ami a múltja. Vagyis csakis magáért szeretem, semmi más nincs neki. Namármost hosszú hónapok óta nem mutatja be a gyerekét, mert ... nem tudja megmagyarázni, mindig van kifogás. Ezután kérdeztem meg, hogyha velem komoly kapcsolatban akar lenni, hogy működhet tovább, és egyáltalán magára miért nem ad semmit. Alapvető emberi tulajdonságnak kéne lenni, hogy legalább a leírtakat megoldja, egy új kapcsolat reményében. Függeni ex-től anyagilag, nem fer szerintem. A lánya csak hab a tortán. A "pióc" kedves kommentelő nem én vagyok,,,,,

2016. márc. 8. 14:12
 20/25 A kérdező kommentje:

És hozzáteszem, hogy akit állandóan kihúznak a kölcsönök kifizetésével a bajból, hogy tanul meg élni..? Nem egy kislány vagyok, 40 éves..! Persze a sulit otthagyni azt lehet...mert ez is megtörtént. Na most lehet akkor lenézni, és lekezelni...

Magamon csodálkozom, hogy ezt végignézem, igaz nem kéne.

2016. márc. 8. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!