Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom 1 éve együtt vagyunk...

A barátom 1 éve együtt vagyunk, még nem mutatta be a lányát, (huszonéves). Viszont a tartozásait fizeti, megg én vagyok a hibás, ha megkérdem, hogy kezd így velem új életet. Nekem is vannak gyerekeim, mindenbe be van avatva. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én is imádom a gyerekeim, de egy felnőtt nőnek miért kell anyagilag lehúzni a leendő élettársam? Segít valaki jó tanáccsal? És egyébként meg egy bulizós, szoláriumban dolgozó csaj. Hmm?
2016. márc. 8. 09:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
94%
Na csak kisül, hogy nem is a lánnyal van a baj, hanem az apjával... Tök mást írtál a kérdésben, mint a kommentjeidben
2016. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

40 éves vagy. Házzal, pénzzel, mindennel. Ennyi idős korodra már tisztában vagy vele, hogy ki vagy, milyen vagy, mi tesz boldoggá és mit akarsz az élettől.


Komolyan egy ilyen alak kell neked?

2016. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%
tegnap még minden válasz 100%-os volt, most már 25,43,67 :D
2016. márc. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nekem az a furcsa, hogy te, ismeretlenül megállapítod, hogy nem kéne fizesse a tartozásait. Alap, hogy véleményt azután alakítunk ki, hogy megismerjük.


De én elgondolkodnék, minek kezdjek egy olan pasival új életet, aki ennyire nem érez engem az övébe valónak és nem mutatott még be a lányának...


Hát tényleg nem egy jó alku-pozíció

2016. máj. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem ez gyanús. Biztos hogy egy lánya van és nem szeretője?
2016. máj. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!