Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem tudja elfogadni a...

Apám nem tudja elfogadni a vőlegényem foglalkozását, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Júniusban lesz az esküvőnk. De én már közel állok,hogy ne hívjam el az esküvőnkre,mert nem akarom hogy elrontsa a pikírt,alázó megjegyzéseivel.

Könyvelő a vőlegényem egyébként. Rendes,becsületes ember. De ő azt akarja minimum agysebész legyen!

Ma tett egy nagyon bántó megjegyzést,hogy "ok eljövök az esküvőtökre,még nászajándékot is viszek! (pfff....milyen gáláns!),de utána hanyagoljuk a találkozásokat. Ezt igy. Mert "csak" könyvelő. Akkor inkább ne jöjjön az esküvőre sem,nincs szükség arra,hogy elrontsa mindenki hangulatát,meg nekem életem nagy napját...


2016. febr. 5. 14:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%
Mi a baj a könyvelőkkel? Én egyébként megmondanám neki, hogy akkor nincs meghívva és kész.
2016. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg, hogy ne jöjjön az esküvődre, kész.
2016. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
90%
Apukádnak mi a foglalkozása?
2016. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
87%
édesapád foglalkozása mi?
2016. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Építészmérnök volt,de már nyugdíjas...
2016. febr. 5. 14:50
 6/40 anonim ***** válasza:
80%
neki nem tanította az élet biztos,hogy embert sosem a munkájáról ítélünk.Dolgoztam én felső és alsó körökbe is és valahogy az alsóbbakba többet tudtak az életről az emberek.És ráadásul a könyvelő egy nagyon jo foglalkozás
2016. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
76%
CSókoltatom apukádat, üzenem, vendégül látom májusban a könyvelőirodában, két nap után becsülni fogja a párod.
2016. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
94%
Ha még kukás lenne, akkor picit megérteném, de egy könyvelőre azt mondani, hogy "csak"...
2016. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Namármost ő presztizs kérdést csinál abból,ki,mivel foglalkozik.

Ha megismerkedik valakivel,minimum a második kérdés,mi a szakmája. Már nyugdíjas,de szereti ha a "mérnökúr" titulus neki kijár.

Méregdrága helyre jár minden délután kávézni, csak mert azon a helyen "mérnökúr"-nak szólítják,pedig ami közelebb van olcsóbb és jobb hely is. Egyszóval a hiúságát szereti legyeztetni ezzel a hülyeséggel. Többször mondta,ismerősök előtt a "pofámról a bőr lesül,hogy a leendő vejem csak könyvelő."

Kb így...

2016. febr. 5. 14:58
 10/40 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk az én páromra egyszer szólt volna be ilyet az apám, és biztos nem okozna többet fejfájást, hogy meghívjam-e vagy nem...
2016. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!