Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tönkretehet egy...

Szerintetek tönkretehet egy házasságot, ha az asszony jobban keres mint az ember?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 19:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Egy jó kapcsolatot az ilyen dolgok nem tesznek tönkre.


Annak idején a férjem azt mondta, hogy őt nem zavarná, sőt örülne is neki.És láss csodát 8 év után már annyit keresek mint ő. És valószínű, hogy pár év múlva többet fogok keresni, mert ahol én dolgozok, ott 4%os volt az emelés náluk meg csak 1,5 %.

2010. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nem. Ha ez problémát okoz, akkor ott a két értelmi színvonal között van túlzott különbség. Azt a házasságot pedig megette a fene, ahol bármilyen téren széthúzás van.
2010. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
30%

Naná! Főleg akkor, ha ezt az asszony adandó alkalommal a férje orra alá dörzsöli! Érdekes, hogy a fordítottja nem szokot problémát jelenteni az asszonyoknak.

28/F

2010. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Mondjuk így jobban megfontolva szerintem nem teszi tönkre, de feszültségeket okozhat a férfiban.


És attól hogy egy pasi nem mondja attól még igenis zavarni fogja.Majdnem mindegyiket.(vannak dolgok amikről nem beszél egy férfi- főleg nem egy nőnek

(jó persze a ti kapcsolatotok más)

2010. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Bár az is fura hogy akik szerint nem erre a kérdésre a válasz, azok nők, akik szerint meg igen azok meg pasik.
2010. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg örülni a párod sikereinek, ne legyél önző és irigy rá.
2010. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nincs párom xD 14/F érdekelnek a világ dolgai:D
2010. ápr. 2. 21:43
 18/27 anonim ***** válasza:

A kérdés egyébként nagyon jó.


Igen, tönkretehet egy jó házasságot is ha váratlanul a nőnek több pénze lesz (de lehet az örökség is, vagy nyeremény, nem csak jobb állás utáni fizetés)


Kedves férfi válaszolók. Az a helyzet, hogy nem kell ahhoz az asszonynak a pasas orra alá dörgölni, hogy többet keres. A pasi maga provokálja ki, hogy persze, mert én azt hiszem hogy nekem mindent lehet, meg én úgyis lenézem őt...

Hozzáteszem, nekem nincs férjem :) de kapcsolatom ment már tönkre, mert a pasi végül is nem tudta ezt megemészteni, hogy jobb állásom van, jobban keresek. De azt is hozzáteszem, hogy a pasi iskolázottabb volt nálam (na nem sokkal) viszont rosszul fizetett a munkája, hiába teljesített nagyon jól. És ez a dolog nem egy pasassal fordult elő.


De ha meg úgy keresek pasit, hogy velem azonos fizetésű és iskolázott legyen, akkor meg ugye én vagyok a pénzéhes :) Merthogy ezt is figyelem, holott nem magam miatt érdekel, hanem a pasi miatt, hogy ne legyen neki kisebbségi érzése. Baromi bonyolult dolog.


A baráti körömben meg az fordult elő, hogy a feleség sokat örökölt (távolabbi rokontól) tehát nem várt dolog volt, és eléggé megrontotta a házasságukat, a pasi elkezdett beszólogatni a feleségének, aki egy idő után nem hagyta magát. Még nem váltak el...

2010. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"Az a helyzet, hogy nem kell ahhoz az asszonynak a pasas orra alá dörgölni, hogy többet keres. A pasi maga provokálja ki, hogy persze, mert én azt hiszem hogy nekem mindent lehet, meg én úgyis lenézem őt..."


Nyilván egy nő sose hibás semmiben.

Ne légy ennyire elszállva.

2010. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

nem kell a férfi orra alá dörgölni,és kész...

több pénzem jön be havonta mint páromnak,aki alapból jol keres...ő az én pénzem kb 2/3-ról tud,a maradékról nem,ismerem annyira,h zavarná nagyon,h többet keresek...ugyh majd ha pármillió összegyült,akkor veszek vmi sorsjegyet,és "nyerek"...

csak a konfliktus lenne abbol,ha tudná h többet keresek,igy jobb,nyugi van...

N

2010. ápr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!