Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a "megszokás" és mért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a "megszokás" és mért nem mernek lépni az új kapcsolat felé az emberek?

Figyelt kérdés
Pl. ha jobban érzi magát az illető egy harmadik személlyel, nem csak a szexre gondolok, hanem alapból. Sokkal többet vannak együtt, mint a párjukkal és nagyon jól elvannak, akkor mért nem tudnak lépni ezek az emberek???
2009. szept. 28. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
nehéz elszakadni, kötnek a régi szép idők, és félnek az ismeretlentől. ennyi.
2009. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi erővel sosem lesznek felhőtlenül boldogok...
2009. szept. 28. 14:34
 3/10 anonim ***** válasza:
hát.. annak a hamradiknak jókor kell lennie, jó időben. vagy lehet h nem elég jó az a harmadik.. mert h mi a konkrét probléma?
2009. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Konkrét probléma nem áll fent, csak nem értem az embereket :). Van olyan, hogy valakivel annyira jól érzem magam, mint még senkivel soha, nagyon jó vele a szex, de van egy már megszokott kapcsolatom, ismerjük egymást stb. és nem tudom eldönteni mit csináljak? Sok ilyet láttam. Nem értem?!
2009. szept. 28. 14:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Létezik egy olyan fogalom is, hogy kötődés.


Az, hogy én itt és most, mondjuk egy buliban nagyon jól elvagyok egy harmadikkal (igen, volt ilyen eset), nem jelenti azt, hogy rögtön feladom mindazt, amit eddig a párommal teremtettem. Mert a párommal összeKÖT sok minden. Emlékek, közös tervek, tevékenységek, olyan érzelmek, amik a múltban gyökereznek. Lehet, hogy ezekre nézve Te most nem látsz mindent, de attól még ott van.


Ez nem hiba. Akkor válik rosszá, ha boldogtalan vagyok hosszú távon és mégsem lépek ki abból, amit már esélytelen megjavítani. Bár ez is két emberen múlik egy párkapcsolatban, és az egyik én vagyok. Nagyon sokszor van úgy, hogy meg lehetne azt javítani, ha mindketten akarnánk. De nem akarjuk. Olykor egyikünk sem. Na az ilyen kapcsolatból kell kilépni. Annak vége. De ennek semmi köze ahhoz, hogy ideig óráig kivel mennyire vagyok el "jól" mással. Az is lehet, hogy Ő (a "harmadik") csak a változatosság, a fűszer az életemben. Csak fűszerekkel nehéz jól lakni, bármennyire is finom tőlük az étel.

2009. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jól leírtad a dolgokat. Mondjuk ha már többet vannak külön /a pár/ és mindkettőnek van úm. "titkos" kapcsolata, akkor nem értem mi értelme van. Vagy mért nem oldják meg a dolgaikat :)...
2009. szept. 28. 15:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig logikus. Az a haszna a megszokott kapcsolat megtartásának, hogy a idézőjeles "titkos" kapcsolatukban nem kell akkora felelősséget vállalniuk.
2009. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az viszont nem logikus, ha az illető szereti a másik lányt/férfit, de nem mer kilépni a megszokott kapcsolatából. Nem?
2009. szept. 28. 19:49
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Én 3 év után szakítottam a párommal, előbb is kellett volna csak be voltam szarva de megtettem ezt a lépést és egy kicsit sem bántam meg, annyi minden van a világban, nem lehet egy ember mellett megmaradni ha nem ő az igazi!
2009. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A világegyetem tágul, következésképp senki sem lehet és lesz mindig felhőtlenül boldog.
2009. okt. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!