Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor érezted, hogy a párod...

Mikor érezted, hogy a párod szülei elfogadtak?

Figyelt kérdés

Mi idén lesz hogy 3 éve vagyunk együtt...az elején nagyon nagyon feszélyezett volt a helyzet, talán mert fiatalkák voltunk (még gimisek). Hiába szerettük egymást akkor is nagyon, meg tényleg jól is tanultunk olyan érzésem volt, mintha támadnának állandóan. Most már leérettségizünk, egyetem stb...most már közvetlenebbek, meg aranyosak velem, de még van amit csiszolni...pl. beszélgetés az elég vékonyka...hogy vagy? meg általános dolgok, de semmi komolyabb...talán majd eljegyzés után?mikor fordult nálatok a kocka?

2o-L


2010. ápr. 4. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mi is 3 éve vagyunk együtt,eleinte semmilyen nem volt a viszony,mivel 1 évig nem is láttak...aztán megmutatkoztam,nem jutottunk tovább a "hogy megy az egyetem? milyen kint az idő? de nagyott nőt a cica mult honap ota" témánál...

aztán párommal történt 2 nemkicsi baleset,akkor döbbenhettek rá,hogy én nem olyan vagyok mint az előző barátnője,aki amikor baj volt lelépett,éjjel-nappal a korházban voltam vele,és amikor az anyja elkezdte baszogatni,akkor megmondtam a magamét...ő meg mosolygott hogy végre egy lány,aki kiáll a kisfia mellett akármi van...

nah azota 180 fokos fordulat,ő beszélte rá páromat arra is,hogy költözzön hozzám...(eleinte azt is sérelmezte h nálam alszik heti 1-2 napot)

22/L (24/F,anyósjelölt meg 50 körül,az apa semleges,ül a tv előtt és elvan magának)

2010. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

igaz én még csak 17 éves lány vagyok, a barátom elmúlt 19, májusban tölti a 20at, de mi 5 hónapja vagyunk együtt, és már hazavitt.

Az anyujával nagyon jóban vagyok, leülünk beszélgetni, megkérte, hogy tegezzem, olyan mintha 1000 éves ismerném, vagy kb-mintha egykorúak lennénk és a barátnője lennék. az apját keveset látom, mert ő sokat melózik.

szerintem csak nem mernek hozzád közeledni, légy segítőkész, közvetlen stb:) biztos nehéz elfogadniuk hogy a fiúk talált 1 olyan lányt, akivel leélné az életét:)

2010. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek:)

Első válaszadónak, örvendek, hogy végül jól alakultak a dolgok:) remélem sok évig lesztek boldogok:)

Másodiknak: Én próbálok közvetlen lenni, de annyira illedelmesek, és kedvesek velem, hogy már az feszélyez...egyébként imádom őket, hiszen nekik köszönhetem a páromat:) és tuti nehéz elkönyvelni, hogy vagyok a fiának, de 3 év alatt ideje lenne már:D

Sok boldogságot Nektek is

2010. ápr. 4. 15:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt semmi probléma

Csak velem..Fél év után jártam először barátoméknál,és azelőtt még nem mutatott be otthon senki,így igazán meg voltam szeppenve. Párom szülei nagyon kedvesek, közvetlen emberek.Szerencsém van velük,nagyon szeretem őket.

2010. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromat apám elzavarta, de engem az ő anyukája nagyon hamar elfogadott, a párom meg is jegyezte, hogy sose volt még ilyen egy korábbi barátnőjével sem. Jó lenne újra együtt.
2010. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hát én egész jól megvagyok az após jelölttel (anyós nincs). Csak ugye ő pasiból van,úgyhogy nincs nagyon sok közös témánk, de azért kedves meg minden. Elején eléggé bizalmatlan volt, mert a páromnak előttem volt már 2 komoly kapcsolata, és mindkét csaj csúnyán átverte.

Aztán eltelt egy kis idő és rájött,hogy én nem vagyok olyan és azt mondta a páromnak,hogy nagyon vigyázzon rám,mert nagyon jó csaj vagyok,jobb mint az előzők sokkal :) na ezt mikor párom elmesélte,hát nagyon örültem :)

2010. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a 2. válaszoló vagyok.

és az utolsótól kérdezem, hogy hogy lehet valaki nagyon jó barátnő? Szeret a barátom, csak azt szeretném, hogy extra barátnő lehessek neki énis, szóval érted:)

mivel tarthatnám meg, vagy mivel csábítsam el mégjobban, hogy bolonduljon értem?:)

2010. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

14 év után sem jövök ki az anyóssal. Nem tetszett neki, hogy tanultabb vagyok, mint ő meg a fia.

Amikor tavaly gyereket szültem enyhült meg irántam, de nekem nincs kedvem jópofizni vele.

A gyereket elengedem hozzá, de én nem tudok úgy tenni, hogy semmi sem történt.

Az értékeimet nem ismerte fel időben, és most sem jelentenek ezek az értékeke számára semmit.

14 év után és egy gyerek után hiszi csak el, hogy kitartok a fia mellett, pedig az én érzéseim már átalakultak megszokássá, nem dúl részemről a szerelem.

Most könnyebben elhagynám a férjemet, mint a megismerkedés évében, mert akkor kötődtem hozzá szerelemmel. Később az anyós a folytonos kellemetlenkedéseivel vitákat szított. Az én érzéseim gyengültek a férjem iránt talán az idő miatt. Az anyós meg azt hiszi, hogy most dúl a szerelem igazán, mivel megszületett a gyerekünk.

Szóval nálunk nem lett jobb a helyzet, sőt maradt részemről minden változatlan.

2010. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem elfogadtak, a maguk módján kedveltek, de elég távolságtartó emberek. Ritkán mentem hozzájuk, és akkor is csak udvarriassági beszélgetés volt, de miután párommal gyereket terveztünk, és összejött elkezdtek áskálódni, és mindent megteni, hogy szétmenjünk.
2010. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. ápr. 4. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!