Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg el fognak válni a...

Tényleg el fognak válni a szüleim?

Figyelt kérdés
Most megint veszekednek. Kb. fél éve derült ki, hogy apa csalja anyát. Akkor mondták, hogy elválnak stb. Utána elkezdtek sokat járni kettesben úgyhogy valamennyire megnyugodtam. Most viszont megint veszekednek valami nő miatt. Elvileg nem ez volt az első eset. 22 éve házasok és négyen vagyunk testvérek. Egyre jobban azt érzem, hogy már csak miattunk vannak eggyütt. Anya valami olyasmit mondott, hogy holnap elmegy és én most nagyon kétségbe vagyok esve. Nem tudom őket külön elképzelni. Ugye még van esély, hogy eggyútt maradnak?

2016. márc. 29. 17:12
1 2
 11/11 anonim válasza:
49%
9-es válaszolóval én is egyet értek. Nem tudom a szüleiddel mennyire vagy közvetlen kapcsolatban, de egy próbát lehet megérne beszélned velük hogy szükséged van rájuk együtt. Esetleg ha van rá mód a testvéreidet vond be a dologba! De ezt csak akkor ha úgy érzed/érzitek hogy hajlandóak titeket is meghallgatni. Hátha észbe kapnak hogy nem csak róluk szól ez a történet, hanem rólatok gyerekekről is. Nekem is van két gyerekem, de nem tudnám elképzelni hogy egy nő miatt szedjem szét a családot. Persze lehetnek gondok bajok, de akkor is az legyen az első hogy megtartani a család szentségét! Biztos van baj bőven, mert ha nem lenne, akkor most válaszolni sem kéne, mert nem született volna meg ez kérdés. Amit tehettek az amit leírtam, megpróbálni felnyitni a szemüket hogy ti is ott vagytok, és számítotok rájuk, és ne csak maradjanak együtt miattatok legyen a cél, hanem igenis egymással is tegyék rendbe a kapcsolatot akármennyire is nehéznek tűnik, elvégre négy gyerekkel ezt is vállalták! Többek közt ezt is jelenti a "jóban rosszban". Sok sikert, szorítok hogy együtt maradjon a családotok!
2016. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!