Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már nem fognak bízni a...

Most már nem fognak bízni a szüleim bennem?

Figyelt kérdés

Durván cigizek már vagy 4 éve (úgy tudják hogy csak 2 éve) és október körül megkértek, hogy fejezzem be mert már a napi 2-2,5 doboz megvolt. Én beleegyeztem de nem hagytam abba. Próbálkoztam az elején de nem ment és elegem lett de nem mondtam nekik. Valamelyik nap füst szagom volt és elkezdtem mindenfélét kitalálni, hogy az utcán füst van meg a haverjaim stb de nem hitték el. Elmondtam nekik, hogy ugyanúgy cigizek és nem mondtak semmit csak láttam rajtuk, hogy mennyire csalódottak meg észre lehet venni a viselkedésükön is. Ezt elkúrtam. Mit mondjak nekik?

17/F


2013. márc. 16. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondani semmit sem tudsz. Itt tettekkel kéne bizonyítani, hogy úrja bízzanak benned. Amúgy kiszámoltad már, hogy napi 2 doboz cigi mennyire jön ki egy hónapban? (egy évben, négy évben?)
2013. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 aspikami ***** válasza:
52%
Ebben a szüleid is hibásak. Nem annyit kelet volna mondani, h "kisfiam szokjál le" hanem segíteniük kellett volna. Mond meg nekik, hogyha segítettek volna talán sikerült volna leszoknod.
2013. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Eleinte beosztották hogy mennyit szívhatok. Tudom hogy sokba kerül de nem érdekel. Amikor kajára adnak pénzt akkor is éhezek egész nap hogy tudjak cigizni.
2013. márc. 16. 21:13
 4/13 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy. Túl gyenge a kis lelked hogy le tedd a cigit. Én csak akkor szívom ha buli van másképp undorodom tőle, szóval tudom miről beszélek, én is próbáltam már. Nem értem hogy a fenébe nincs annyi lelki erőd hogy letedd??? Csak büdös leszel tőle és a fogad is elrothad. A rák az már mellékes.

17/F...

2013. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szokj rá, 4 év múlva meg le.
2013. márc. 16. 21:22
 6/13 anonim válasza:

A dohányzás eléggé káros dolog,gondolom ezzel tisztábban vagy,főleg napi 2-2,5doboz(ezért is kérték a szüleid,h szokj le).

Ha egyedül nem megy, akkor kérj tőlük segítséget,ha támogatnak könnyebb a dolog és már nagyon sok féle megoldás létezik,amivel lelehet tenni a cigit,legalábbis megkönnyítik a helyzeted..pl a sport is ilyen..

Néha én is elszívok 1 szálat,abból nincs tragédia,szinte mindenki kipróbálja legalább 1x.

Rászokni viszont nem szabad,főleg nem ilyen fiatalon,nagyon káros az egészségedre, még a nemzőképességedre is..komoly bajok lehetnek már most is tőle a szervezetedben.Gondolj erre,háthaez motivál kicsit,h leszoknj. És még1x mondom,sok megoldás van,tapaszok..mindenféle trükkök..nézz utána neten.

A szüleid pedig lehet,h most kicsit csalódottak,de ettől függetlenül ugyanúgy a gyerekük vagy,akikre büszkék.

Beszéld meg velük rendesen,h mi a problémád,és h egyedül nem megy..hidd el,ez még nem a világ vége.

Csak egy kis akaraterő és motiváció kell:).

2013. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

amíg te nem döntöd el, hogy komolyan leszoksz addig BÁRKI, tehetetlen ezzel a problémáddal szemben.

A hazugság viszont...


tényleg csak tettekkel tudsz bizonyítani. Egy ideig biztos bizalmatlanok lesznek.

2013. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocs, nem szokok rá annál több eszem van. Csak akkor szívom ha buli van amint mondtam. :) Szerencsére a baráti köröm is ilyen, szóval nem azok a tipikus mai HÚDEVAGÁNYVAGYOK mert cigizek fiú vagyok. Gondolom te is a barátok nyomására szoktál rá. Az a leggyakoribb ok. .
2013. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mert te nem haverokkal próbáltad ki ugye?

Unokatesóm meg én 14 évesen szereztünk egy dobozzal ami nálam volt, mondom ha már megvettük akkor nem dobom ki. Elszívtam, utána haveri társaságban néha 1-2 szálat szívtam és msot itt járok.

2013. márc. 16. 22:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Napi 2,5 doboz cigi???? Hát azért gratulálok a szüleidnek, de neked is. Jól nézhetsz ki, ha naponta kaja helyett elbagózol annyit, amennyiből más egy családot etet... És ezt nem vették maguktól észre eddig??? Ennyi cigitől mindenedből dőlhet a bagószag. Mit mondjál nekik? Esetleg kérj még egy kis pénzt tőlük, hogy ki ne lyukadjon a gyomrod a koplalástól, vagy sikerüljön a napi 3 dobozt elszívni. Agyalágyult vagy, de ahogy nézem volt honnan örökölni.:)
2013. márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!