Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Talalkoztal olyan esettel,...

Talalkoztal olyan esettel, hogy azert mentek tonkre egy kapcsolat, mert egyik felnek megvaltozott a kulseje es a masik nem tudta elfogadni?

Figyelt kérdés
Konkretan arra gondolok, hogy pl. meghizott az egyikuk vagy epp, hogy csontsovany 40 kilosra fogyott es a masik inkabb mas utan nezett. Ismertek ilyen parokat?
2010. ápr. 5. 15:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsanat: azt akartam irni, hogy "azert ment tonkre" *
2010. ápr. 5. 15:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ha az egyik fél például nagyon elhízik, a másik már nem szívesen mutatkozik vele főleg olyanok előtt, akik a korábbi súlyát ismerték. De ha valaki tólságosan lefogy, az is találgatásra adhat okot. Az emberek általában nincsenek felkészülve ezekre a válaszokra és kínosan érzik magukat. Mégis az a fontosabb, hogy akivel élsz, az elfogadjon.
2010. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem, mert a sogornom kb. 40 kilo (mindig ennyi volt) es a csaladban sokan nem akarjak emiatt elfogadni, valahogy betegesnek tartjak (ami igaz is, hogy szegeny sokat beteg), de ennek a szeretetet nem szabadna befolyasolnia, nem? En meg a masik veglet vagyok, 85 kilo vagyok a szules utan es nem akar lemenni, pedig nagyon igyekszem. :((( Nekem nem szoktak nagyon szolni, de nem akarom, hogy baj legyen.
2010. ápr. 5. 15:57
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
ÉN is ilyen elhízásos történetet tudok. A sógornőm. Gyönyörű nő volt, terhessége alatt 25 kg-t hízott. 55 kiló és 175 centis derékig érő göndör hajú gyönyörű nőből lett, egy 80 kg-s zsíros, rövid hajú anyakoca. Senki de senki nem követelte tőle, hogy a szülés után két nappal legyen nádszál királykisasszony, de azért a szülést követő héten is lehet hajat mosni, ne mondja nekem egy kismama se hogy nem. A férje másfél évig volt vele türelmes, egy dekát nem tudott, és nem is volt hajlandó leadni. Ne mondjátok, hogy a férje volt a hibás, amiért egy ilyen feleség után nem kívánt egy 80 kilós rengő hájtengert. Ezt senkitől sem lehet elvárni. Jah, és mellesleg átment házisárkányba. Persze, hogy válás lett a vége. És én meg is értem.
2010. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

szerintem ha valaki igazán szereti a másikat,az szereti reggel kócosan is és szereti akkor is ha elhízik vagy épp lefogy. Én még környezetemben nem találkoztam olyannal,aki emiatt ment volna szét.

Sőt tudok ellenpéldát! Egyik ismerősöm barátnője nagyon elhízott(betegség miatt) kb. dupla annyi kiló,mint előtte. És mégis együtt vannak,boldogok,sőt össze is házasodtak nemrég.

2010. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves masodik! Nem kivanom neked, de meg te is kerulhetsz ilyen helyzetbe es meglatnad akkor, hogy ez nem egyszeru. Nem a hajmosas, hanem a kilok. En sosem voltam vekony, de 16 kiloval vagyok tobb. Masfel eve szultem, akarmit csinalok, nem megy le tobb. 91 kilorol indultam szules utan, ennyit tudtam lefogyni...nem tudom, hogy a szoptatas miatt van e, hogy nem tudok tobbet fogyni. :(
2010. ápr. 5. 16:08
 7/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok, én már nem kerülök ilyen helyzetbe, túl vagyok a szülésen, szépen, tornával le is adtam a plusszt. A sógornőm, nem is AKARTA leadni és mint mondottam átment házisárkányba, ezért nem csodálkozom a váláson....
2010. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyformak. Ezt en nem tartom foben jaro bunnek, de tudod, nagyon faj, hogyha valaki mindent megtesz, megsem megy, nagyon rossz, de most ezert nyirjam ki magam? Ha neked van tapasztalatod, meg tudnad mondani, hogy szerinted a szoptatas miatt nem akar lemenni?
2010. ápr. 5. 16:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem megy le akkor el lehet menni z orvoshoz is, hátha valami van mögötte. Én akármennyire szeretem a barátom, nem hiszem hogy elviselném ha nagyon meghízna vagy lefogyna. Persze eleinte próbálnék neki segíteni de ha sehogy sem menne akkor nem biztos hogy vele maradnék. Amúgy meg szerintem ennyi idősen már bőven nem muszáj szoptatni. Az egészséged is fontos és köztudott (hiába az elfogadós szöveg) hogy a túlsúly egészségtelen.
2010. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!