Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul reagáltam le a történt...

Rosszul reagáltam le a történteket? A gyerek az első?

Figyelt kérdés

Eléggé féltékeny típus vagyok, próbálok változtatni. Páromnak van egy kisfia az előző kapcsolatából, nekik nagyon szoros a kapcsolatuk. Vagyis szerintem túl szoros, de szerintük kell a gyerek miatt és egyébként is barátoknak tekintenek egymásra.

Nemrég volt egy városi rendezvény, ahová én a párommal és a családommal érkeztem. Párom volt párja is megjelent a gyerekkel és az új párjával. Mondhatni jó volt a hangulat. Az első dolog ami miatt picit berágtam az volt, hogy elkezdtek együtt énekelgetni a gyereknek. Adtak egy Demjén számot amit a párom elkezdett dudolászn, merthogy régen azt énekelték neki ha félt a sötétben. Megjelent a volt párja és becsatlakozott. Idegesített, de nem szóltam semmit. Noha szerintem már ez sem volt normális a jelenlétemben, a családom jelenlétében.

Később egyszer csak azt látom, hogy kicsit később a párom a volt párját ölelgeti, az meg sirdogál szinte, utána nevetnek. Tesómnak is feltűnt azt sem tudtam mit mondjak neki. Akkor majdnem elgurult a gyógyszerem. Ha a párja nem megy oda a nőnek és nem öleli meg biztos jelenetet csinálok.

Hazafelé persze számon kértem, azt mondta csak megölelte. Ezt tartotta is pár napig, aztán kinyögte, hogy terhes a nő, látta rajta mivel egyszer már megélte vele. De még nem akarják tudatni senkivel. Érdekes én nem láttam rajta semmit. És nem értem miért nem lehetett ezt elmondani már akkor? Most akkor kivel kell titkokat tartani ha nem velem? Jogosan érzem ezt?

Én megértem ha jóban vannak, sde ne ölelgesse. Főleg nem a város előtt. Lehet gratulálni két puszival, nem kell hosszasan ölelkezni.

Zavar nagyon, hogy sok időt töltenek együtt.

Az sem érdekel, hogy a volt párja új párját nem zavarja. Engem igen. Ezzel kellene törődni. Hogyan győzzem meg, hogy legyen távolságtartóbb? Mert ez csak két mostani példa volt, van még ezer

Bocs ha hosszú voltam, de jó kiírni magamból


2016. ápr. 13. 13:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
80%

Zárd vissza a hisztis pitsát a ketrecébe, különben nem lesz hosszú a kapcsolat. Bizony vannak ilyen furcsa emberek, akik képesek szépen barátságban lezárni egy kapcsolatot. Ha ezt te képtelen vagy feldolgozni, akkor hagyd ott a pasit.

A terhességet meg nyilván azért nem mondta, mert semmi közöd hozzá. Utána is valószínű csak azért monda el, mert előadtad a sértett hercegnő magánszámot.

2016. ápr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 acelsziv ***** válasza:
78%
Hagyd ott a fickót. Megérdemel egy normális nőt. Te meg egy hisztis idióta vagy.
2016. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
91%
Latod, sokadszorra igaz: en nem kezdenek gyerekes pasival, mert az nem valo mindenkinek. Neked sem.
2016. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy féltékeny típus vagyok, ez igaz is. Nem az zavar, hogy jó a viszonyuk, hanem az, hogy túl közeli, túlzás.

Lehet semmi közöm a terhessègéhez. De akkor a páromnak sem. Vagy titkolják vagy ránk is tartozik, egy pár vagyunk.

2016. ápr. 13. 14:03
 5/96 A kérdező kommentje:
Én sem akartam gyermekes férfit, de megszerettem. A gyerekkel egyébként nincs bajom, tényleg klassz srác, olyan ilyet szeretnék majd
2016. ápr. 13. 14:05
 6/96 anonim ***** válasza:
86%

"Noha szerintem már ez sem volt normális a jelenlétemben, a családom jelenlétében. "

Az, hogy énekelnek a gyereknek?


Tényleg fogd vissza magad, mert túlzás a viselkedésed.

2016. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 A kérdező kommentje:
Az, hogy együtt énekeltek. De akkor tényleg nem mondtam semmit. Fel sem hoztam később sem
2016. ápr. 13. 14:07
 8/96 anonim ***** válasza:
42%
Így olvasva nekem nem tűnik túlzásnak. Ez már túl bizalmas kapcsolat, nem azt mondom hogy veszekedjenek, na de ölelgetni az exet.
2016. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 acelsziv ***** válasza:
74%
A szülei ba sz od!! Miért ne énekelhetnének együtt? Tudod együtt éltek egy darabig. Azt a nőt tologatta. Az a nő cidázta azzal a nővel képzelte el az életét. Ezek alapján elképzelhető, hogy régi ismerősök nem? Ha volna egy nő ismerőse és énekelnének együtt egy dalt te azon is kiakadnál? Vagy az zavar, hogy nem gyűlölik egymást a válás miatt? Számodra ez idegen lehet, de vannak a világon értelmes emberek is, akik meg tudják beszélni a dolgaikat.
2016. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim ***** válasza:
93%

A 3. válaszoló leírta a lényeget.

És hidd el, ez csak rosszabb lesz. Pláne, ha közös gyereketek is születni fog. Amúgy megértelek, én sem bírnám ezt elviselni, ezért okos nő révén soha nem mentem bele olyan kapcsolatba, ahol exfeleségeket ill. gyerekeket kellett volna kerülgetnem.

2016. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!