Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha valamelyik...

Ti mit tennétek ha valamelyik családtagotoknak vennétek egy drága (20ezer fölötti) ajándékot majd az illető 2-3 napon belül elhagyná/eltörné/elrontaná?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 07:41
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

9-es, Nem csak azért. Nagyon akartam meg is kaptam de nem biztos, hogy megérdemeltem. De sajnos, mert buta, meggondolatlan voltam sikerült elhagyni és lehet, hogy eltört vagy zárlatos lett esetleg valamelyik motor tönkre ment (de remélem csak az akku merült le). Már megbántam, ma még elindulok megkeresni hátha meglesz.


De ügye ahogy írták is akiktől kaptam azoknak fájna, csalódottak lennének és nemhiszem, hogy a minden csoda 3 napig tart elvet követnék.

2016. ápr. 20. 09:11
 12/53 anonim ***** válasza:
97%
Tulajdonképpen mi ez az ajándék?
2016. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
syma x5c
2016. ápr. 20. 09:20
 14/53 anonim ***** válasza:
98%

Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni. Mindenki hibázik. És időnként kellemetlenek a következmények.

Odaállsz a szüleid elé, elmondod, hogy mi történt, bocsánatot kérsz. Ha mérgelődnek, akkor elviseled. Majd lenyugszanak.

2016. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
29%

Én is inkább elkeseredett lennék, hogy ennyire nem értékelte az ajándékomat, hogy már el is hagyja, vagy tönkrement.

Így legközelebb már nem vennék drága ajándékot. Inkább olcsóbbat de jót, azzal az indokkal, hogy

" ez is jó lesz, úgy sem fog rá sokáig vigyázni"


Mondjuk én alapból nem vennék drága okos telefont tizenévesnek, amikor egy elfogadható áru normál telefon is megteszi..

2016. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el, hogy lehet egy drónt elhagyni. Az azért nem egy kulcscsomó vagy egy telefon, ami véletlenül kicsúszhat a zsebedből.
2016. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
Nekik már elmondtam, apám adta is az "áldást". De mivel nem negy gazdag családból származom így többen rakták össze a pénzt így nekik is el kéne mondani.
2016. ápr. 20. 09:33
 18/53 anonim ***** válasza:
24%

"Mondjuk én alapból nem vennék drága okos telefont tizenévesnek"

FAIL :D

2016. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Nos egy drónt úgy lehet elhagyni, hogy repülök vele a repce fölött, véletlen lezuhanok vele aztán már fel nem száll (beakadt valahova)és bizony 100*100m-es területet picit nehéz átkutatni főleg a repcében. De ma kimegyünk 4-en és csak megtaláljuk. Bár lehet a szél is arrébb fújta zuhanáskor szóval legyen több mint 100m.
2016. ápr. 20. 09:38
 20/53 anonim ***** válasza:
39%
Ilyenkor az ajándékozónak kellene magába szállnia, hogy talán ő volt aki nem körültekintően járt el az ajándék vásárlásánál.
2016. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!