Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha valamelyik...

Ti mit tennétek ha valamelyik családtagotoknak vennétek egy drága (20ezer fölötti) ajándékot majd az illető 2-3 napon belül elhagyná/eltörné/elrontaná?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 07:41
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
20-as, miért?
2016. ápr. 20. 09:58
 22/53 anonim ***** válasza:
71%
És a kamera? Nem láttátok vele, h hol zuhant le? Csak egy kis logika kell hozzá, és talán meg is lesz.
2016. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
A kamera benne van a drónban a microsdvel együtt, ahoz h visszanézzük meg kell találni.
2016. ápr. 20. 10:01
 24/53 anonim ***** válasza:
21%

Hát, nekem kb. 7-8 éve lopták el egy akkor még jobbnak számító telefonomat, nem volt új, de én 15 voltam, a telefont meg kocsmában lopták el, persze úgy adtam elő otthon, hogy eltűnt, de ettől még az én hibám volt, meg szerintem levágós volt a szitu, hát kaptam is érte rendesen.

A te esetedben, hát... drónoknál előfordul, hogy leesnek, elakadnak, bár célszerű velük nem a repce fölött röpködni, és lehetőleg ne is a Duna fölött. Én nem mozdultam volna el onnan, amíg meg nem találom, az tuti.

Annyira nem drága holmi, hogy tragédia legyen belőle, főleg, ha többen adták bele a pénzt... ennyire még a szegényebbeknek is futja.

Ettől függetlenül bénák voltatok, de én nem lennék rád mérges, csak forgatnám a szemem, és bizony, nem bíznék meg benned többször, legalábbis drága ajándékot nem mernék venni. Nem azért, mert nem becsülöd meg, hanem mert béna vagy, és tönkreteszed.

Azért az nem túl szimpatikus, hogy elhagyod 2 nap alatt az ajándékod, és még azon aggódsz, hogy ezek után nem fogsz majd más drága holmit kapni a családtagjaidtól. Ha ezt tudnám valakiről, nem kapna tőlem soha semmit, csak egy szelet csokit. Olcsót.

2016. ápr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
Ó mert ti nem aggódnátok hogy innentől vége minden ajándéknak :D. Karácsonyra se kaptam semmit (pénzt se), megvoltam nélküle dehát na.
2016. ápr. 20. 10:10
 26/53 anonim ***** válasza:
96%
Vannak olyan dolgok, amiket nem lehet a klasszikus módon ajándékozni. Ez egy precíz irányítást igénylő gép, meg kell tanítani a használatát. Ha valaki elmulasztja, abból balesetveszély vagy anyagi kár is keletkezhet. Ha csak odaadod azzal, hogy csinálj vele amit akarsz, tanuld ki, akkor abban benne van ennek a veszélye, és a felelősség kérdése is más egy kiskorú esetében. Ha légpuskát kap a nagybácsitól és kilövi a húga szemét vele, akkor sem a gyereket vonják felelősségre. Fel kell mérni a gyerek életkorát és aszerint választani ajándékot, és felügyeletet kell gyakorolni, ha az veszélyes lehet.
2016. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
25%
Nem aggódnék, nekem lelkiismeret furdalásom lenne, ha ezek után még kapnék ajándékokat.
2016. ápr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
80%

Előfordul, hogy valami tönkremegy vagy elhagyja az ember, főleg, ha új, és még nem szokott hozzá, hogy hozzá tartozik, illetve hogy hogy kell bánni vele.

De biztos, hogy nem hagytam volna ott. 8 km gyalogolást is vállaltam, hogy megtaláljak egy olyan dzsekit, ami már csak arra jó, hogy leterítsem a fűre, ha kirándulni megyek...

Ezek alapján biztos csalódnék benned, hogy otthagytad.

Ha ma kimész, keresd meg! Mást nem tehetsz.

2016. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
96%

"Nos egy drónt úgy lehet elhagyni, hogy...véletlen lezuhanok vele...és bizony 100*100m-es területet picit nehéz átkutatni"


Látod, most is füllentesz!

Mivel a drónt csak úgy tudod irányítani, hogy folyamatosan szemmel követed, így azt is látnod kellett, hogy kb. hová esett le!!

Az pedig behatárolhatóan maximum néhány m2-nyi terület!

2016. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
89%

Figyi a repcésben kétlem,hogy valaki bolyong rajtatok kivül,ugyhogy ha ott zuhant le ott is van még mindig. Keressétek :)

Amugy én nem haragudnék,inkább sajnálnálak,hogy ilyen peches volt.

Attól hogy drága egy ajándék még érheti baleset ..

2016. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!