Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetetlen vagyok. Szerintetek...

Tehetetlen vagyok. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Na szóval 13 éves vagyok a bátyám 16.Anyukám és apukám még sosem ütöttek meg vagy ha még is az kisebb koromban volt.A tesóm folyton ütöget rám fekszik a fejemet üti, ököllel.

Szóltam anyunak ma is de csak annyit mondott " fáradt vagyok és még itthon is ez fogad.. " és ennyit tudót mondani .Apukám nem él velünk neki nem tudok szólni. Én meg nem vagyok olyan erős h vissza üssek mert már próbálkoztam és csak rosszabb lett.És ez egyre rosszabb lesz már a barátai előtt csinálja ezt velem.. Valamelyikkel jobba vagyok, de nem annyira h ne röhögjön viszont ez nekem fáj.:S És szerintem nagyon égő is.. Napi 12 órát a szobámba van a bátyám mert itt van számítógép és nem lehet kivinni a szobámból .Így mikor bent vagyok akkor provokál és ha itt vannak a barátnőim előttük is ezt csinálja..Mit csináljak szerintetek?


2010. ápr. 7. 00:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"Helyre rakjam a tesód?:D F/21"


Sajnos jobb ötletem nekem sincs... Helyre rakjam? :D

F/29

2010. ápr. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon ciki helyzet... Nincs valami olyan rokonod(keresztszülő, nagynéni, nagybácsi, nagyszülők, stb.), akik komolyan tudnának beszélni édesanyáddal? Elhiszem, hogy fáradt, meg minden, de azért ki kellene nyitni a szemét, hogy ez mennyire tönkreteszi az életedet! Talán vele is tudnál egy hétvégén, amikor nem dolgozik, és a bátyád nincs otthon, komolyabban és őszintén beszélni, nem?

Ne keseredj el, sok sikert!

2010. ápr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
először is szerintem cseréljetek szobát és akkor a saját szobájában lesz napi 12 órát és nem a tiédben!! mikor ott vannak haverjai menny a szobádba vagy menny ki barátnőiddel! az a lényeg h kerüld őt! amugy elég gyerekes bátyád van...-.-"
2010. ápr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nálunk is dettó ez volt, azzal a különbséggel, hogy a nővérem volt- 3évvel idősebb. Anyám dettó ugyanezzel jött, hogy jaj így fáradt, meg úgy fáradt, meg hogy hagyj TV-zzen már (???) ...vaterom (az ilyen nem apa) meg bányász volt, és akár egyet is tüsszentettünk délután, akkor kaptunk két pofont, mivel ő aludni akar...pedig nem voltam rossz gyerek -na ennyi volt a gyereknevelés...(ma már le is nézem ezért, mert még mindig ezt mondogatja. Aki nincs felkészülve a gyereknevelésre, az ne szüljön, már bocsi ez most nem rád jött ki.)


Én hagytam magam, nem törődtem vele, egyszer csak úgy a falhoz kent -minden ok nélkül - hogy a gerincem megroppant, hál' Istennek nem lett bajom... még az kellett volna...


Ha én az ofőmnek szólam volna , az biztos, hogy szíjat hasítottak volna a hátamból otthon... Bár ahány ház, annyi szokás... lehet máshol ebből nem lett volna baj, különben is, a szüleim idióták....


Én ha visszamehetnék, akkor amint elkezd piszkálni torkom szakadtából elkezdenék vele üvölteni, hogy hagyjon már békén...és ha nem teszi akkor onnantól kezdve, amikor hozzám szól - még ha kedves is- akkor is hangosabban és bunkón válaszolnék neki... HA nem tudod hogyan kell, akkor nézz meg egy pár részt a Hell's Kitchenből, Gordon Ramsey-vel... :))) Viasat3 17.40-től...


Amúgy ez egy remek alkalom, hogy megtanuld megvédeni magad, és hogy az életed hátralévő részében ezzel már ne kelljen foglalkoznod...


28L

2010. ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Meg kell verjed, más választásod nincs
2010. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Persze jöhetsz te is:D

Majd probálkozok:S

"megverni" ?!az szépclesz:o

2010. ápr. 7. 11:53
 17/20 A kérdező kommentje:
Ja ő Szobát cserélni nem akarok mert az öve kisebb mint azt enyém.
2010. ápr. 7. 11:55
 18/20 anonim ***** válasza:
A számítógépével talán zsarolhatnád.
2010. ápr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Küld ide a kedves bátyódat. Garantálom többet biztos nem ütne meg. Egyébként légy határozott és mondd el neki, hogy neked ez nem jó és fáj. Ne lássa rajtad hogy félsz tőlle mert annál rosszabb lesz.
2010. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Legközelebb, ha mgüt a bátyád, szorongasd meg a golyóit, és egy mosoly kíséretében közöld vele, hogy ha még egyszer meg mer ütni, letéped a micsodáját.
2010. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!