Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki van hasonló helyzetben?

Valaki9422 kérdése:

Valaki van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziaztok :( Nem tudom mit csináljak úgy érzem minden tönkrement . Az életem soha nem volt leány állom . Nem panaszkodni akarok csak egy pár jó szót hallani :( Elég kevés mostanában .2008 -ban kezdtem egy hirtelen hízással röpke időn belül 120 kg lettem . Mondanom sem kell milyen aranyosak a gyerekek ebben a szempontból . Minden nap úgy mentem haza hogy mosolyogtam anyukám észre se vegye mennyire bánt :( . Utána nagyobb lettem megelégeltem a súlyom most kb 1 éve bulémiás lettem . A kilók lementek de nem tudom abba hagyni semmit nem tudok bent tartani lassan már a folyadékot sem . De ezt talán tudom kezelni .6hónapja lakom a páromékkal . Nagyon megviselt anyukámtól az elköltözés . HHmm könnyekkel küszködve írom ezt :( . A párom sokat dolgozik és nagyon szeret engem én is őt . De az anya kb 2 hónapja kezdte el folyamatosan bánt szavakban nem tudom mit tegyek haza nem mehetek már sajnos . A páromnak midig elmesélem mi a baj sajnos pénzünk jelenleg nincs hogy elköltözzünk . Tönkrementem nem lehet gyerekem és nap mint nap néznem kell a testvéri gyereket nem tudom kezelni már ezeket a kitöréseket sajnos van hogy bántom önmagam :( ( ( ( Mindin megbánom de nem tudom hogy kezeljem már a problémákat . Valaki van ilyen hasonló helyzetbe kérem ossza meg velem hogy sikerült csillapítani ezeket a kitöréseket "22/L"
2016. ápr. 23. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Anyukádhoz nem tudsz visszamenni? Az lenne a legjobb!

Meg kérj segítséget pszichológustól, aki segít kibékülni magaddal! Ne bántsd magad!

Gyermeket fogadhatsz örökbe is, ha segítséggel sem lehet sajátod.

Olyan fiatal vagy, előtted az élet! Így szeretnéd leélni?


Kívánom, hogy legyen erőd kilábalni ebből.

Ha akarod nekem panaszkodhatsz :)

2016. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lakás: Nem kötelező! anyóséknál élni - bár én oda sem költöznék, sohasem, akkor nyomorgok egy egyszobás akárhol.

Haza miért nem mehetsz? Mindegy, akkor menj albérletbe - ha a párod nem megy veled, úgy felesleges a kapcsolat. Ő egyébként nem látja, hogy anyósod bánt? Mert, ha asszisztál hozzá, akkor el kell hagyni, és férfit! keresni.

Szóval menj el onnan, akár költözz össze 2-3 diákkal.


Bulimia: pszichológus - meg úgy alapból, aki (talán) segíthet rajtad. A lakótársaidnak meg nem kell tudniuk a hánytatásról, míg rendbe nem jössz (ügyesen el lehet titkolni).


Én amúgy kb. ugyanezt az utat jártam be, nem egyszerű, most egy kedves rokonomnál élek, a bulimiáról tud (de nem cs.sztet érte), emellett pszichológushoz járok.

2016. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha az "anyós" csak 2 hónapja csesztet téged, akkor annak oka van. Miből lett elege? Dolgozol, adsz pénzt a háztartásba, vagy csak úgy odacuccoltál? Házimunkában segítesz? Ki veszi azt a ménkű sok kaját, amit te csak úgy poénból betolsz, hogy aztán legyen mit visszahányni? Szerinted süketek és hülyék, nem látják és nem hallják, hogy rohansz a vécébe és öklendezel minden evés után, minden áldott nap?
2016. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válasz adó igen dolgozom.. Nem ingyen vagyok ott 150.000 ft keresek és 80.000 ft adok oda a lakhatásomért. A szavaiddal èlve azt a tömérdeknyi kajàt amit aztán visszaöklendezek saját keresetemből állok fennt . De azèrt köszönöm , hogy írtál
2016. ápr. 23. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a problémádat, de tegnap már a harmadik ismerősömről hallottam hogy kisbabát vár akinek megmondták az orvosok hogy nem lehet saját gyereke. Ott érdemes laknotok ami közel van a munkahelyetekhez és a legjobban tudtok egy önálló lakásra vagy legalább albira spórolni. Úgy gondolom hogy te lelkileg vagy kikészülve. Kevésnek érzed magad és reménytelennek, ezért mindenhol találhatsz olyan embereket akik tehetetlenséget és kieebbségi érzéseket okoznak számodra. Egy nagyon jó kinezológus, vagy theta healing lehet hogy jó megoldás lenne számodra. Ha te lelkileg rendben vagy, tök mindegy hogy hány gyerek szaladgál körülötted, mert a saját célodra és boldogságodra fogsz koncenrálni.
2016. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyi pénzt leadsz ott, lehet hogy inkább albiba kellene menni.
2016. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem lehet gyereked? Össz-vissz 22 évesen olyan sok évnyi próbálkozás nem állhat mögötted, pláne hogy még se férjed, se saját otthonod, se félretett pénzed... még most hova szülnél?
2016. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos egy betegség miatt eltávolitottak mindent .. Nem is mostanra terveztem volna . A párommal azon vagyunk , hogy saját otthonunk legyen amihez kell mèg egy kiss idő.
2016. ápr. 23. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!