Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a családomnak...

Hogy mondjam el a családomnak hogy be utaltak az ifjúságpszichiátriára?

Figyelt kérdés

Viszonylag röviden: jelentkezett nálam egy fizikai tünet együttes,amit már vizsgáltak.A suli orvos már mondta hogy lelki eredetü dologra gyanakszik.De múlt hét csütörtökön adott beutalót.Nem tudom hogy most mit is tegyek.Mert én tudom a probléma lelki okát,pontosabban okait,és tudom hogy néha már olyan szinten vagyok hogy segítség kell,és már én is fel akartam keresni egy szakembert.De most ezt mégi hogy tálaljam?

Nem akarok ezzel fájdalmat okozni a családomnak,mert azzal okoznék hogy pl beképzelnék hogy ők rosszak mert nem tudták hogy ez a helyzet már itt tart.Vagy hogy bolondnak nézzenek.És a sajnálatukból sem kérek,sem a túlzott aggódásukból.Abból meg pláne nem hogy egy veszekedés során ellenem használják,vagy ki kotyogják idegeneknek...

Most el mondjam vagy ne?Tudom hogy el kellene,de még is hogy? 17/L



2016. máj. 3. 22:55
 1/4 anonim válasza:
100%
Az őszinteséggel ritkán lehet mellé nyúlni. :) Segjtséget kérni/kapni egyébként sem gáz, még ha annak is érzed.
2016. máj. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg egyszerűen hogy elmentél dokihoz, és a doki szerint a tüneteid mögött pszichés okok is lehetnek, jobb kivizsgálni. Manapság az ilyesmi nagyon gyakori, semmi extrém nincs benne.
2016. máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez még csak egy vizsgálat. Nyugodtan ráfoghatod, hogy a doki mondta.

Majd utána úgy is kiderül, hogy mi a helyzet.

2016. máj. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg mivel még nem vagy felnőtt, értesíteniük kell a szüleidet.
2016. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!