Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vigasztaljam meg anyukáma...

Hogy vigasztaljam meg anyukámat? Van megoldás?

Figyelt kérdés

A férjemmel nyaralás alatt hirtelen felindulásból a szálloda tengerpartján összeházasodtunk. Utána itthon is akartunk esküvőt, azonban az önkormányzat nem engedte, mivel már házasok vagyunk, így az törvénybe ütköző lenne.


Anyukám az esküvőtől kezdve 2 hétig megállás nélkül sírt, de azóta is rögtön elsírja magát akárhányszor találkozunk, azt mondja teljesen összetörtem a szívét azzal, hogy nem lehetett ott az esküvőmön.

Lehet erre valami megoldást találni? Hogy tarthatnánk itthon a családnak valami ceremóniát? Mit mondjak neki, hogy jobban legyen?


2016. máj. 6. 13:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%

Majd idővel megnyugszik a mama.

Nálam kellett jó fél év. Mindig nagy lakodalmat akart az egy szem fiának. Én meg haza állítottam, íme a nejem és fél év múlva lesz unoka is:)

Szóval, majd idővel túl fog rajta lenni.

2016. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
nem tudom hogy működik, de esetleg az eskü megújítása is lehetne. Anyukád meg törődjön ebbe bele és inkább koncentráljon a következő lépcsőfokra (unoka) :D
2016. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Floridában volt, Siesta Key tengerpartján. Az útleveleken kívül nem kellett semmi papír, csak házassági engedélyt kellett vennünk, ami ha jól emlékszem $35 volt.

Utána itthon hivatalosan le kellett fordíttatni az OFFI-ban a papírt, és beadni az önkormányzathoz honosításra. 2 hónap telt el mire kiküldték postán a magyar anyakönyvi kivonatot.

Dominika lehet komplikáltabb, USA-ban nagyon könnyelműen veszik az esküvőket.

2016. máj. 6. 13:54
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

nekünk direkt ilyen lesz.-

a szülők pedig szépen beletörödnek. ha ilyenek lennének, nem is beszélnék velük!

2016. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%
Köszönöm, szeptemberbe megyünk Californiaba megpróbáljuk hátha :)
2016. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%
Utalom a lagzikat,erre a férjem akarata és a család kényszere miatt az lett. Nagyon megviselt,hogy nem olyan esküvőm volt,mint amilyenre vágytam. Később a férjemnek leesett,hogy ez nekem tényleg fontos lett volna. Azóta haragszom mindenkire,nem nagyon vágyok egyikünk családjára sem és állandó veszekedés téma. Utólag lesz@arnám mások akaratosságát,mert ez a verzió sokkal rosszabb,mintha ők duzzognának,amúgy sem az ő esküvőjük.
2016. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
Ma már sokan csinálják úgy hogy csak összevitatkoznak mindenféle felhajtás nélkül és a rokonok előtt csak egy színjátékszerű esküvőt tartanak. Ami jogilag nem érvényes helyette sokkal szabadabb és személyre szabhatóbb. Nem tudom mi a neve. De itt olvastam az oldalon még és nagyon megtetszett.
2016. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
53%
*összeiratkoznak nem vitatkoznak bocsánat
2016. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
12%

Érdekes anyukád van, ünnepeljétek meg, hívjátok össze a családot, barátokat és aki fontos. Lagzit csinálhattok még.


(Na amikor apum meghallja, hogy hozzámegyek az exemhez, érdekből, na arra kíváncsi leszek. (az exem érdeke) de jó fej, biztos megérti).

2016. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
20%

Lehet kéne neki egy szakember, ha sírva fakad attól, hogy a lánya megházasodott. Ha nekem anyám ilyet csinálna, biztos ráhívnám a mentőket, hogy irány a zártosztály. (Nem akarok elkiabálni, valószínűleg anyósom meg fogja csinálni a cirkuszt, de hidegen hagy.)


Nem kell neki puncsolni, nagylány vagy, majd beletörődik.

2016. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!