Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vigasztaljam meg anyukáma...

Hogy vigasztaljam meg anyukámat? Van megoldás?

Figyelt kérdés

A férjemmel nyaralás alatt hirtelen felindulásból a szálloda tengerpartján összeházasodtunk. Utána itthon is akartunk esküvőt, azonban az önkormányzat nem engedte, mivel már házasok vagyunk, így az törvénybe ütköző lenne.


Anyukám az esküvőtől kezdve 2 hétig megállás nélkül sírt, de azóta is rögtön elsírja magát akárhányszor találkozunk, azt mondja teljesen összetörtem a szívét azzal, hogy nem lehetett ott az esküvőmön.

Lehet erre valami megoldást találni? Hogy tarthatnánk itthon a családnak valami ceremóniát? Mit mondjak neki, hogy jobban legyen?


2016. máj. 6. 13:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
59%

Engem is érdekel, hogy milyen megoldás jöhet szóba másodszor.

Nekünk most egy kéttanus esküvőnk lesz, jön a baba és most két kiadás nem fér bele, a család meg nagy. Menyasszony már korábban voltam, de nem kapkodtuk el.

Pár év múlva szeretnénk egy fogadás szerűt, valami tóparti étteremben, a hangulat kedvéért. Reménykedtem benne, ha egy kis plusz költséggel is, de az anyakönyv vezető kijön. De lehet, hogy kamu esküvő lesz csak?

Vagy fogadalom megerősítés lehetséges?

2016. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
65%

Eszembe jutott szertartásvezető kell nektek.

Bővebben itt:

[link]

2016. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!