Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most volt szülinapom (boo-yeah...

Most volt szülinapom (boo-yeah), viszont olyan ajándékot kaptam, aminek egyáltalán nem örülök, számomra haszonlatan. Most mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

:/

Egy táblagépet kaptam, ami tök jó, de van már laptopom és telefonom, szóval igazából felesleges.

Tudom, hogy drága volt, pont ezért sajnálom :/ Olcsóbb ajándéknak még jobban is örültem volna (igazából az a fajta vagyok akit a legkisebb dolgok is boldoggá tesznek).

Ennyire nem ismernének a saját szüleim?

Még a értetlenségemet se látták meg amikor megláttam...

Nem akarok hálátlan lenni, de azért mégis... akkor már inkább mentünk volna moziba vagy ilyesmi, tényleg.


Most mit csináljak?


2016. máj. 13. 22:49
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
10%
Add el és mondd el hogy elromlott és a szerelő azt montda hogy nem lehet megjavítani😅😂😂
2016. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Biztos megvan a blokkja. Vigyétek vissza, és cseréld valami másra, vagy mondd azt a boltban, hogy "mástól is azt kaptál", így az árát is kötelesek visszaadni (nálam is visszaadták az egérnek az árát).
2016. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%

Ennyire nem ismernek. Mert most is itt síros el bánatod ahelyett hogy velük dumcsiznál erről. Mellesleg nem nagy kunszt, neked akartak örömet okozni és ha nem az ajándék a lényeg akkor a gesztus mely szívből jött értékeld.

Én közelebbi viszonyban vagyok a szüleimmel. Ilyen gondom tehát sosem volt. Mindig azt kaptam amire vágytam, idősebb fejjel meg már nem a tárgy a lényeg ;)

2016. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%

Ne haragudj de van aki ajándékot sem kap .. Szerintem megérdemlik hogy lássak mennyire örülsz

En láttam milyen az ha felár köszöntik a gyereket aztan apa vett nekem es szar kabátot megis hordtam néha néha

Mert lehet h fontos az őszinteség de létezik kegyes hazugság :)

2016. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
12%
Fel sem *
2016. máj. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem hagyd a témát, nem kell foglalkozni azzal, hogy egy ajándék nem tette meg a hatását, elvárások nélkül minden sokkal jobb :)

Ott egy fölös tablet, na és? Simán lehet, hogy még jól fog jönni, szerencsére könnyen tárolható. (Az enyémet mindig fotózásra használom, mert sokkal jobb képet csinál a telefonnál, és jó a képszerkesztő programja is)

2016. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

"boo-yeah" :)


Ha nem ismernek a szüleid, akkor nem gondolod, hogy annak te is oka vagy?????

Legalább megpróbálták. Legközelebb beszélj velük, senki sem gondoldat olvasó, a szüleid sem.

2016. máj. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is egy fölösleges eszköz a tablet. Semmi értelmét nem látom. Én sem hazsnálnám.


A szüleidet ne hibáztasd. Az én szüleimre midnig rásóztak valami sz***rt, mert mos az a trendi alapon. Nem követtem a trendeket, de tőlük mindig valami hülyeséget kaptam. Nem azért mert nem ismertek, hanem mert nem tudták megkülönböztetni az idegen neveket pl boxzsákról beszéltem ami az egyik ahveromnál volt, helyette kaptam x-boxot... Ettől még szeretnek téged! :) Inkább egy utalvány formájában aták volna ide, amit szabadon levásárolhattam volna..

Azóta megegyeztünk, vagy írok egy listát, amiből ők majd kiválasztanak egyet, vagy utalvány.


Szerintem te is mond azt nekik egy puszi és egy ölelés keretében hogy nagyon aranyosak hogy gondoltak rád és veled töltötték a szülinapod, meg örülsz az ajándéknak, mégis úgy gondolod, hogy ez számodra nem jó mert nem fogod tudni kihazsnálni. Mondd el azt is, hogy szerinted nagyon felesleges és drága portéka ahhoz, hogy csak úgy legyen a polcon meg néha azon hallgass zenét... inkább valami másra, közös programra költsétek el az árát, addig is velük lennél. Persze nyomatékosítsd, hogy nagyon szereted őket.

2016. máj. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%

Nekem van itthon egy rendes szamitogepem, egy laptopom, egy tablagep (Nexus, az utolso), es ket okostelefon. Egyik sem felesleges. Az asztali szamitogepem a masodallasomat csinalom, es az itthoni szabadidom (email, stb). A laptopot akkor viszem magammal, ha 1-2 napra vagy egy hetre elutazom, email, Skype, stb. A tablagepet viszem magammal minden nap dolgozni (fonok nem latja a magan-leveleimet, es sokkal kenyelmesebb olvasnk, mint a telefon...). A ket okostelefon, az almas a ceges, kizarolag a ceges dolgokra hasznalom + ceges utazaskor GPS. A sajat okos telefonom (utolso Samsung) pedig ertelemszeruen a magancelokra. Igen, lehetnek a telefont hasznalni a tablagep helyett, de miert nezegessek miniaturizalt kijelzot ha van egy nagyobb, kenyelmesebb?

Szerintem eretlen vagy arra, hogy felismerhetoek a dolgok hasznosithatosagat, es eretlen vagy Arra, hogy barmilyen mast kapj. Szerintem orulj neki egyaltalan, hogy felkoszontottek. Sok gyereknek egy jo szo sem jut.

2016. máj. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
21%
Remélem kamu. Inkább örülnél, hogy kaptál. Főleg ilyen drágát. Csokit kaptál volna most azért sírnál.
2016. máj. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!