Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiús anyukák, segítség?

Fiús anyukák, segítség?

Figyelt kérdés

A barátom anyukája egy elég tipikus fiús anyuka. Nagyon sportolós, kemény, állandóan kiöltözik, mikor együtt megyünk valahova már én érzem kényelmetlenül magam, mert rajtam van egy visszafogott ruha, rajta meg testhezálló miniruha stb.

Még nem volt olyan komoly kapcsolatom, ahol ez érdekelt volna, de a barátommal komolyan tervezünk és nem tudom, hogy kezeljem az anyukáját egyszerűen.

Látom, hogy kedves velem, de érzem, hogy nem örül, hogy a fiának barátnője van, akit szeret. Mintha irigy lenne, vagy nem tudom. Szóval nem tudok rá semmi konkrét rosszat mondani, de mindig érzem, hogy nem örül nekem.

Mit tegyek? :( Barátom ezt nem veszi észre és neki hiába is mondanám, mert ő az anyja és nem akarok ebből veszekedést csinálni


2016. máj. 20. 16:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

Az a mocskos szemétláda! Egy házisárkány!!!


Basszus, ha nekem ilyen problémáim lennének, de szép lenne az életem...

2016. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
42%

Ez neked honnan jött? Ha visszafogottan öltözik az azt jelenti, hogy nem ad magára? Attól még lehet tiszta és ápolt (sőt, ha van barátja valószínűleg az is).


Vak vagy vagy mi a sz*r?

Azt írtam MEGLEHET, hogy az zavarja. Sehol sem írtam azt, vagyis feltételeztem, hogy a kérdező rongyokban jár és ápolatlan te nagyokos. Ahogy írta, az anyósjelölt ki van pöccenve lépten nyomon, így LEHET azt szeretné, ha a kérdező is olyan fazonban lenne. Ennyi. Ezt így képes vagy felfogni vagy nem?

2016. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%

Pár hete olvastam hasonló anyukáról, ők, ha hármasban mentek, mindig ő fogta a fia (20+) kezét...

Ez annak valami lájtosabb változata lehet.

Biztos régóta él egyedül

2016. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj de szerintem neked rossz a hogy zzaallasod. Inkabb probalj vele joba lenni, bar szerintem ha nem bant teged egy szoval sem akkor ez nem lehet olyan nehez. Hidd el, egy rossz anyos nem itt kezdodik. L/22
2016. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14: probalok joban lenni vele hidd el. Ha nem erdekelne akkor a kerdest sem tettem volna fel
2016. máj. 21. 19:45
 16/16 omba ***** válasza:
29%

A megérzések fontosak, de, hogy milyen apró dolgokban tesz keresztbe, az még fontosabb.

Az élet nagy része csupa "apróság".


Az öltözködéséről azért vannak fogalmaim, szerintem szánalmas egy 45-55 körüli nőtől a testhez feszülő ruha, a mini, meg ilyesmik....


Azt mondják egymásnak, hogy "fiatalos vagy drágám!" - én meg fiatalok közt élek, ők sohasem mondanak ilyet egymásra.

2016. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!