Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamarosan lediplomázom és még...

Hamarosan lediplomázom és még mindig szűz vagyok és egy IGAZI kapcsolatom sem volt. Hogy lehetek ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 22:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Honnan tudjuk mi azt?
2010. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy meg az a ciki hogy te cikinek tartod hogy szűz vagy és ettől akarsz megszabadulni nem szerelmet akarsz találni (vagyis lehet hogy azt de ha az lenne a fontosabb akkor azt írtad volna).
2010. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%
ne aggódj, nem csak te vagy így, én 19 vagyok és ugyanez a problémám, de engem nem érdekel, nem is akarok senkit. max 1 éjszakásnak... :)
2010. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Miért lennél szerencsétlen?

Nekem se volt még kapcsolatom, mert még soha nem voltam szerelmes, s még nem is éreztem olyan erős vonzalmat valaki iránt, hogy lefeküdjek vele. És nem érzem cikinek.

Aki emiatt néz le másokat annak nagy gubancok vannak a fejében. Nem attól lesz több valaki, hogy nem szűz.


22/F

2010. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
az önsajnálat senki szemében nem fog vonzóvá tenni :)
2010. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%

El ne hidd, hogy nem ciki! Igenis ciki! Ennyi idősen már az, akárhogy is próbálnak vigasztalni.

Miért nem jártál többet társaságba? Miért nem kezdeményeztél? Miért nem flörtöltél?

Ha valaki sokáig nem vesziti el, akkor az lelkét is kárositja! Teljesen beleég a tudatába, és már később sem lesz képes nyitni! Nem mondom, hogy sok emberrel kell ágyba bújni, de meg kell találni az arany középutat.

Hajrá, tegyél valamit!

2010. ápr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Mégis mit tegyek? Akárhányszor voltam buliban és dumáltam a lányokkal az mind foglalt volt és mind a link tróger f*szszopókért van oda. Akárhányszor szerelmes voltam mindig reménytelen volt. Akárhányszor próbálkoztam mindig "csak legyünk barátok"-ot kaptam.

Tudom önsajnáltatónak , szánalmasnak és hisztisnek tűnők, de olyan rossz.:((

2010. ápr. 11. 23:02
 8/20 anonim ***** válasza:
35%
vonulj zárdába, ott nem lesz ciki :D
2010. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hogy ez nekem miért nem jutott eszembe? -_-"
2010. ápr. 11. 23:09
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm 26 évesen csókolózott először.
2010. ápr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!