Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamarosan lediplomázom és még...

Hamarosan lediplomázom és még mindig szűz vagyok és egy IGAZI kapcsolatom sem volt. Hogy lehetek ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 22:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%

Kedves 22:59-es válaszoló!

Te nem vagy magadnál!

Egyáltalán nem ciki, hogy valaki csetlik botlik, mert mindenki volt szűz. Nem lesz ettől senki se több, se kevesebb.

A lelkét maximum akkor károsítja, ha cikinek, hatalmas bűnnek éli meg. És mint ahogyan a kérdező is írta, próbálkozott, csak a másik félnek nem jött be a dolog. Nagy ügy! Van ez így. Szerintem ezért kár is emészteni magad kedves kérdező.

2010. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Te fiú vagy?Amúgy amikor a férjem megismertem ő is szűz volt de ez nekem nagyon bejött és azóta is együtt vagyunk már ennek 8 éve és 2 gyönyörű gyerekünk is van ,szerintem neked is össze jön majd csak ki kell várni.Ne az legyen a cél hogy minél hamarabb szabadulj meg a szüzességedtől hanem inkább a szerelmet keresd és csak önmagadat add.Úgyhogy hajrá és remélem összejön.28 éves nő


Ui:Egyáltalán nem vagy szerencsétlen.

2010. ápr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
És amikor megkérdeztem hogy mégis hogy létezik hogy még szűz az válaszolta hogy sosem tudott lefeküdni senkivel amíg tényleg nem érezte hogy szereti.Férfinál ez elég ritka és megbecsülendő.
2010. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az a baj, hogy magadat szerencsetlennek titulalod...az a helyzet, hogy amig magadat nem fogadod el es nem tartod magad arra jonak, hogy valakivel komoly kapcsolatot kezdj, addig mas sem fogja meglatni benned a jot. Neked kell tenned erte, hogy megtalald az igazit. Senkinek sem ugy tortenik, hogy az igazi oda veti magat a labai ele es felteszi a nagy kerdest. Sok ido, mig megtalalod, keresni kell aktivan. A masik pedig az, hogy a lanyok valoszinuleg azert mondjak, hogy legyetek baratok, mert 1. rossz lanyoknal probalkozol, akikkel semmi kozos nincs bennetek, csak a kulsejuk megtetszett neked, 2. vagy azert, mert olyan a szemelyiseged, hogy nem tudnak beled szeretni. Ha panaszkodsz ahelyett, hogy megoldanad a problemaidat, sosem fognak beled szeretni, mert egy nonek az nem imponal, ha egy ferfi nem tudja a sajat ugyeit elintezni es csak a feszultseg, onbizalom hiany tukrozodik rajta. Nem azt mondom, hogy legyel bekepzelt, legyel magaddal realis. Szerintem te lebecsulod magad, de masoktol elvarnad, hogy biztassanak, hogy te igen is tobbet ersz. En is voltam igy, addig nem volt senkim. Akkor lett, mikor megnott az onbizalmam. A kulsomon nem valtoztattam, megis eszrevettek, hogy a mentalitasomon valtoztattam es azt mondtak, hogy szebb lettem. Az meg, hogy szuz vagy, nem szegyen. En is szuzen mentem ferjhez es sosem szegyeltem, hanem inkabb buszke vagyok ra! Tenyleg ne azon legyen a hangsuly, hogy nagyon el akarod vesziteni, hanem keresd az igazit.
2010. ápr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%
Tudod nem buliban kéne ismerkedni azon kívül el kéne fogadni ha egy lánynak nem tetszel, van már barátja, vagy akár tetszel is neki de nem akar járni! Tudod ezen mindenki átesik mégis kibírjuk! Ettől te sem leszel szerencsétlen és a lány sem szemét.
2010. ápr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%
Fogd fel pozitívan mindezt! Hogy mi a pozitívum benne? Mivel hamarosan lediplomázol és elkezdesz dolgozni, így a munkahelyeden jó eséllyel megint ismersz majd meg nőket. Nem party tündéreket, hanem olyanokat, akik dolgoznak és nem tőled várják anyagi értelemben a megváltást. Ezenkívül buliban nem lehet rendesen ismerkedni és ha mégis összejönne, elég kicsi az esély, hogy hozzád valót találsz. Munkahelyen lényegesen könnyebben megy a dolog és talán jobban is jársz majd a választottaddal.
2010. ápr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%

Munkahelyen lényegeseebb könnyebben megy a dolog... Lol, ezen jót röhögtem.

Benned van a hiba! Érdekes, hogy másnak miért sikerül?

Pont valamelyik nagy megfigyeltem egy nyápic férfit, és egy magabiztos férfit a munkahelyemen, és ég és föld volt köztük a különbség!

Aki ilyen jellem, azon nagyon nehéz változtatni, de próbálj meg rajta! Önbizalom kell, és a saját kategóriádnak megfelelő lányt kell megcélozni, nem az egyetem cicababáját!

2010. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
36%

Most aki lúzer, azt miért kell vigasztalni?

Érdekes, hogy másnak összejön. Neki vajon miért nem?

Szedd össze magad!

2010. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem csak neki nem jön össze.

Szerintem nem lúzer.

Nekem se jött össze sokáig.

És én is hasonlóan éreztem magam.

Most 23 éves vagyok, és van egy barátom, ő 22 és neki se jött még össze előtte.

De vele együtt vagyok majdnem egy éve. Viszont szex még nem történt, de nem az én hibámből. Csak ő az olyan félős.

Szóval szerintem nem az én hibám, hogy velük hozott össze a sors. Egyszer volt már egy lehetőségem. A sráccal kutyasétáltatás közben ismerkedtem meg. De ő meg annyira nem jött be, mert eléggé antiszociális, volt csak akciófilmeket nézett meg ilyesmi, aggresszív volt.

A középiskolába állandóan kiközösítettek, mert nem droztam, meg részegedtem le mint a többiek?

És mert bár voltak egyeseim is, de nem voltam rosz tanuló?

Sokszor én is kétségbe vagyok esve. Lassan már családot szeretnék, és gyereket. De a tapasztalatlanság miatt sokszor később 22 éves korom után nem igazán mertem ismerkedni, mert cikinek éreztem.

A mostani párommal meg mióta régebb óta együtt vagyunk. Kiderült, hogy nem igazán illünk össze. ő neki nagyon fontos a pénz, meg hogy autó legyen, meg még egy csomó minden. a gyerek csak ez után jöhetne szóba meg a család.


Meg igazából ő nem is nagyon akar a szüleitől se különköltözni. És nem fogad el olyannak amilyen vagyok. Állandóan cikizik, bár azt mondja, hogy szeret.

Állandóan parancsolgat, ellentmondást nem tűrően.

Én azért vagyok még vele, mert úgy érzem ennyi idősen és 0 tapasztalattal úgysem lenne esélyem ismerkedni.

Elfogadom hogy ő jutott annak érdekében, hogy családom lehessen majd. Meg azt is elfogadom hogy meg kell ahhoz változnom, hogy együtt tudjunk élni.

Tudom, hogy nem jó, de nem tudok ebből kilépni.

Szerintem az a baj, hogy most olyan kesze-kusza minden a világban. A párkapcsolatok is olyan kesze-kuszák. Én például nagyon sok agresszív embert látok magam körül, azért is nem volt sokáig barátom, mertz nem akartam olyan agresszívvel járni, akinek rasszista megnyilvánuklásai vannak. Mostani barátom is ilyen, szokta mondani, hogy de jó lenne valami folytán, "ha az összes cigány megdöglene".

Neki is vannak agresszív megnyilvánulásai.

De már ebbe beletörődtem.

2010. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát ez a "szedd össze magad" itt elég hülye, üres, sőt kártékony duma !
2015. jan. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!