Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ha a 15 éves lányotok...

Szülők! Ha a 15 éves lányotok pár naponta 1-2 órát fiúkkal lófrál egyből arra gondolnátok, hogy lefekszik velük?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 21:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20-as, igen, szerintem mindig van mögötte valami hátsó szándék! Ha nem, akkor még nem találkoztatok eleget. :)
2016. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Ilyen fiatalon szerintem ritkán fordul elő, hogy több partnere is van egyszerre (és azoknak a lányoknak is zűrös a háttere). Viszont ne legyenek illúzióid. Én 16 évesen vesztettem el, a csajszi 15 volt, és nem én voltam neki az első... bár ő a zűrös kategóriába tartozott :) Párom viszont velem vesztette el 18 évesen, 4 éve vagyunk együtt.


És ha esetleg még nem lett volna senkivel, akkor sem biztos, hogy az azt jelenti SEMMI nem történt még...


A lényeg az, hogy legyen tisztában a dolgokkal, és a következményeivel, de nem szabad elriasztani szerintem. Volt olyan ismerősöm is, akit mindenhonnan tiltottak, és csak azértis lefeküdt barátommal 15 évesen. Szóval csak okosan :)

2016. jún. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Hát én 16éves vagyok, 15éves koromtól nem vagyok szűz és szerintem ennek semmi köze sincs ahoz hogy mindigis jobban kijöttem a fiúkkal, vannak baratnőjeim, de legjobb barátaim mind fiúk, egyszerűen így jött nekem is össze, több mint 2 éve együtt vagyunk a barátommal és nem bántam meg, esetleg próbáljon meg a lányával "baratnosebb" kapcsolatba bele menni tudassa vele hogy magában megbizhat, és, hogy ha erre kerülne a sor magának elmondhatja, én is anyuval ilyen kapcsolatban vagyok, és komolyan mindent elmondok neki mert nem izgulok azon, hogy hogyan fog reagálni (helyesírási hibák ha lennének elnézést kérek de nem magyar iskolába járok)
2016. jún. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
9%
Az én fiam jelenleg 14 éves, én 37 vagyok, tehát nem tartom magam öregnek, de ne legyenek illúzióid!!! A kislány lehet, hogy nem fekszik le velük, de hogy orálisan már túl van néhány fiún az szinte teljesen biztos! A mai lányok olyan üzenetekkel bombázzák a fiúkat, amiben a puncijukról és a melleikről küldözgetnek selfiket egymásnak erre a Facebookon külön chat-csoportot hoznak létre!!! Szóval a mai tinik előbb oráloznak, aztán ha az már uncsi, akkor análoznak, illetve szexelnek! Ez tény! Nem magunkhoz kell hasonlítani őket, mivel ahogy jeleztem én sem 50 fölötti vagyok, de ezt ebben a korban még én sem csináltam, talán két három évvel később a barátommal, de manapság attól menő egy lány, ha ilyeneket csinál, ezáltal lesz népszerű a fiúk körében és lesz több fiú barátja, hisz a hormonok dolgoznak és a fiúk hamar szeretnének a jóból! :-)Más világ van, és igen, 8. osztályban nem sok már a szűz lány, tisztelet a kivételnek. Lehet, hogy csak lófrál, de abban biztos vagyok, hogy ennél már több is történt! Ez van, ezt el kell fogadni! Többször beleolvastam a gyerek chatjébe,(muszáj vagy, mert jobb ha képben vagy, mint baj legyen) míg otthagyta véletlenül a gépet, először meglepődtem, majd rájöttem, hogy náluk már ez a természetes, annak örülök, hogy most fiam van,aki ebben a korban van, a lányom még 2 éves, izgulhatok majd az tuti!!! Inkább azon lepődtem meg, hogy nem is a fiúk a durvák, hanem a lányok kínálják magukat tálcán, ha nem is olyan a téma, akkor is felajánlják, vagy kétértelmű dolgokat dobnak be, amiről a fiúknak egyből a szex jut eszébe és kérlelik őket legyen ez, meg az! Szóval a lányok terelik őket és úgymond kínálgatják portékájukat és egymás levelezéseit, titkos megbeszéléseit is megosztják és ezen röhög mindenki! Pl. volt olyan, h egy 7.-es lány ecsetelte, hogy hát hogy is fogalmazzak, spermás szájjal elégített ki valakit, így nem értettem, hogy még egyszer ugyanazt, vagy volt ott egy másik fiú is és őt! Ne legyünk naivak, ha tudni akarsz valamit ne itt kérdezd, próbáld meg magad megtudni biztos forrásból, hisz te felelsz az ő életéért!! Ha nem szeretnél korán nagyi lenni, bizony olvasni kell neked is, akár mms-t, akár chat-et! Durva, de máshogy nem megy, vannak, amikor a vészhelyzet felülír minden etikai szabályt és ez annak tekinthető! :-)
2016. jún. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
47%

Gyereket nevelni mindenki tud. Kivéve a szülőket. :-))

Kedves kérdező, ez egy tipikusan a kamaszok által látogatott oldal. Itt vársz választ egy ilyen kérdésre?

2016. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Hát.... szerintem akkor sokáig húznák az időt avval , tapasztalatom szerint ezt nehezen lehet abbahagyni :D De azt te úgyis észre vennéd , nem kell aggodni , túl fiatal ehez. Rá adás az ilyen fiataloknak nehezen pattan ki a fejükből a szex.
2016. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nem hodolnék arra,azt hiszem a felvilágosítással renben vagyunk meg a kapcsolatunk is nizalmas.(3lányom vanés egy fiam)
2016. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!