Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit gondolnátok abban...

Szülők! Mit gondolnátok abban az esetben, ha a 21 éves lányotok férfiakat hívna a lakásba, míg ti dolgoztok? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Használt óvszerrel is találkoztam a kukában

2015. máj. 14. 12:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%

21 éves, már felnőtt.. miből veszed, hogy több férfit is hív, és nem csak egyet, aki mondjuk a barátja, vagy állandó szexpartnere?

illene persze szólnia, vagy megkérdeznie, de lehet, hogy nem olyan a kapcsolatotok..

2015. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Megkérdezném kap-e ezért pénzt. Ha nem akkor az ő szexuális élete. Ha igen akkor megpróbálnám lebeszélni a prostitúcióról. És amúgy mit csinál a lányod? nem tanul nem is dolgozik (vagy pont most építi ki az ügyfélkörét?)
2015. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
52%

Amennyiben férfiakról van szó, kozolnem vele, hogy egy hónapja van kikoltozni.

Amennyiben egy ferfi, kérném hogy Hívja meg egyszer vacsorára, ismerkedjünk meg

2015. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
25%

Arra gondolnék, hogy k.rv.lkodik. Leülnék vele komolyan és hosszan beszélgetni...


Ha nem segít, akkor sem lesz az én lakásom kupleráj, úgyhogy szedheti a sátorfáját...

2015. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%

Sürgősen elgondolkodnék azon, hogy miért bizalmatlan velem, mert ott a szülő is elb*ott valamit, ha ilyen titkolózások mennek (a saját családom rá az élő példa több generáción keresztül, én nem akarom ezt leutánozni).

Aztán megkérdezném tőle, hogy mi van, de nem támadnék rá.

2015. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
42%
Szerinted létezik olyan fokú bizalom szülő és gyerek között, hogy a gyerek odaáll a szülő elé, hogy kedves szülöm, ezentúl a prostituált leszek és ide fogom felhozni a kuncsaftokat, jó?
2015. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
33%

1. ha férfiak, úgy pakolhat, de ne az én lakásomban krválkodjon

2. ha ffi, akkor pár szót mondjon róla

2015. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
1%
Ja, és aktuális szexkapcsolatait is igyekezzen máshol intézni, akár egy motelben. Ha egyik ilyen után eltűnik valami - mert ki tudja, kit hoz fel -, akkor kifizeti.
2015. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%

de jó hogy mindenki kidobná a gyerekét a házából. igaz, ha már így is félresiklott az élete tegyünk még rá egy lapáttal. Nyilván én sem örülnék ha prosti lenne a gyerekem de minden eszközzel megpróbálnám kirángatni abból amibe belecsúszott. Aki kidobja az meg aláírja hogy mehet az utcára vagy Svájcba strichelni.

Mondjuk azon is elgondolkodnék mit b*sztam el a nevelésében hogy erre vetemedik.

Mondjuk az óvszert azt diszkrétebben is eltehetné.

2015. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
23%
Ha prostiskodik akkor bizonyára keres is ebből, utcára biztos nem kerül, vegyen ki albérletet, senki nem azt írta, hogy kitagadná de ilyen jellegű tevékenységet kevesen tűrnek meg az otthonukban.
2015. máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!