Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan szerelem, hogy szét...

Van olyan szerelem, hogy szét mennek évekig nem találkoznak és hosszú évek múltán újból összejönnek? Találkoztatok ilyennel?

Figyelt kérdés
mindent szívesen meghallgatok. a hosszú időre úgy 10 évet értettem.kitart két fél közt úgy a szerelem,hogy mind kettőnek van más és egyszer csak találkoznak és fellángol az a régi szerelem?
2010. ápr. 12. 21:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%
Én lennék a kivétel? Ha én egyszer szakítottam, annak alapos oka volt. Ennélfogva a szerelem soha többet nem tért vissza, nem is vágytam rá. Barátság lett némelyikből, de újra szerelem soha.
2010. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam,mikor megismertem a párom.400km távolság.Gyerek szerelem,de az az igazi szerelem,ami tudtam,hogy örökké tart.Talán mert messze volt és csak nyaranta lehetett az enyém.Talán ha itt él,akkor nincs ez a vágy.közbe felnöttem szerelmes lettem.6 éves kapcsolat.Szép volt de néha összefutottam a rokonainál a volt szerelmemmel.Majd ide költözött nem messze egy másik lánnyal.És most a férjem és van két csodaszép gyermekünk.Kemény volt de Én vagyok a világ legboldogabb felesége:))))
2010. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
22:35 - Ez más, mint ha külső körülmény lép közbe (egyik hozzászóló írt egy példát - háború).
2010. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha az is ebbe tartozik, hogy csak részemről volt szerelem, akkor igen. 17 év elteltével találkoztunk újra, igazából csak akkor lett belőle kapcsolat. Sajnos kár volt, életem legnagyobb hibája...
2010. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

persze :)

16-17 éve anyum szakított a barátjával..

aztán hozzáment apumhoz..megszülettem én meg a tesóm

anyu meg apu elváltak..

anyu összejött azzal a barátjával akivel 16-17 éve szakított..most a nevelőapum:)

2010. ápr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. :) Hiába, vannak olyan szálak, amelyeket sosem lehet teljesen elszakítani, igaz a várt idő gyötrelmes és soha véget nem érőnek tűnik...Nem tudom, hogy ez jó-e, vagy rossz-e, inkább különlegesnek nevezném, amennyi örömöt ad, annyi szenvedést is, valamiért mégis léteznek ilyen szálak.
2010. ápr. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a régi szerelem valamilyen pitiáner félreértés miatt ért véget; pl. valaki belekavart, annak lehet esélye hogy hosszú évek után újra fellángol. De ha tegyük fel olyan miatt lett vége, ami a belső tulajdonságokban keresendő (pl. féltékenység, kisajátítás, megcsalás, kijátszás....) na, abban az esetben -szinte- kizárt.
2010. ápr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
a párom mesélte, hogy az egyik barátnőjének a szülei régebben együtt voltak pár évig, de nem birták aztán egymást, szétváltak, elvoltak egyedül, igy-ugy, aztán pár évvel később találkoztak egy uszodában és egymáshoz borultak hogy többé nem hagyják el egymást, és 4 gyerekük van :)))
2010. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
van, nekem is..
2016. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!