Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem az anyámat. Szerinte...

Nem értem az anyámat. Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
19/F vagyok, ha valamit merek csinálni a házon, akkor anyám már belém köt. Ugye itt a nyár, a tetőteres ház baromira felmelegszik zárt ablakok mellett elviselhetetlen a levegő. Ha viszont kitárom a szobám ablakát mindenféle rovar bejön. Vettem szúnyoghálót, amit ma feltettem, jó nem a legszebb, de nem is olyan csúnya. Olyan cirkuszt csapott, hogy hogy merészelem az ő házát elcsúfítani, na de utána ezt meghallotta a nagyanyám is, s ő is elkezdett cirkuszolni velem, azért mert felmertem rakni egy szúnyoghálót veszélyeztetve a testi épségemet is. Ja s egyébként az anyám szobájába van légkondi is, fogja bekapcsolja, így neki nincs melege. Télen meg az ablakokat szigeteltem be, akkor is veszekedett velem anyám. Nem értem, igazuk van, szerintem ezek nem olyan problémák ami miatt veszekedni kéne velem?
2016. jún. 20. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

5-re: "...én nem építkeznék kérdezés nélkül..."


Azért egy szúnyogháló fölrakása messze nem építkezés.

2016. jún. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy szúnyogháló miatt ekkora patáliát csapni nevetséges. Oké, hogy neki ott van a klíma, de más meg süljön meg a szobájában? Ez kissé önzőség.
2016. jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseknél mindig rájövök, hogy nekem milyen jó dolgom van :D

Nálunk nem volt kérdés, hogy a szobám az enyém, ha baltával akarom szétverni, azt is megtehetném, hiszen én élek benne.

Szóval szerintem neked van igazad. Egy szúnyogháló tényleg nem a lakás elcsúfítása. Ha számonkérnének, megemlíteném a termosztátos dolgot, hogy azt bezzeg nem kifogásolták.

Persze csak akkor, ha nem dobnak ki egy ilyenért. Hallottam már hasonlókról. Édesanyám tanár, és egy lányt a 18. szülinapján elküldtek otthonról az érettségi előtt. Remélem nálatok nem ilyen a helyzet. Ha biztonságban a lakásban maradhatsz, akkor vehetsz egy zárat az ajtódra és így senki soha nem látja, mi van bent.

18/L

2016. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyádnak, hogy ha szerinte elcsúfítja a házat a szúnyogháló, akkor vegyen ő egy szebbet, ellenkező esetben sajnos marad a jelenlegi, mivel nem szeretnél szétolvadni a szobádban, míg ő hűsöl a légkondi mellett a sajátjában.
2016. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem meg mindig szebb a szúnyogháló, mint a frissen festett falon szétkent rovarok sokasága.
2016. jún. 21. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!