Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan család ahol...

Létezik olyan család ahol nincs manipuláció?

Figyelt kérdés

2016. jún. 25. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
nem tudom, nem hiszem. mindenhol megjelenik valamilyen formaban, mar ha azt is annak nevezhetjuk, hogy pl valamelyik szulo probal rabeszelni teged valamire, ami lehet, hogy valoban neked is jobb, mint amit magadtol akarnal, de azert joreszt a szulonek is konnyebbsege van altala.
2016. jún. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nincs. Minden emberi közösségben van manipuláció, legyen az család, barátság vagy iskola-munkatársak.
2016. jún. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Költőnő? ***** válasza:
79%
Nem hinném.
2016. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez elég lehangoló...
2016. jún. 26. 10:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem nem manipulált senki.

Az, ha a szülő elmondja a véleményét, hogy ő mit tenne vagy mit szeretne, hogyan dönts, de rád bízza a döntést, az elég messze van a manipulációtól.

2016. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem téged is manipulált, csak ügyesen és te ezt nem vetted észre mert gondolj bele a szülőd mindig is magasabb értelmi szinten volt már azóta, hogy megszülettél. Szerintem az emberi önzőség nem ismer határokat, akit lehet azt manipulálják. Mindig van egy manipulátor és egy manipulált. Ez az én véleményem.
2016. jún. 26. 12:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztos létezik, nagy számok törvénye.


De azt nem hiszem, hogy MINDEN emberi kapcsolatban valaki manipulál, valakit manipulálnak.


Szerintem ez inkább a nőkre igaz - én is nő vagyok - és azért, mert nekünk nem szabad kinyilvánítani a nemtetszésünket. Nézd meg, mennyi olyan kérdés van, ahol az a tanács a nőknek, hogy "tűrd el, ennyit kibírsz", stb. Aztán amikor ezek a nők, akik egész életükben nyeltek, anyák, anyósok lesznek, jön a manipuláció.

2016. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
,,Szerintem ez inkább a nőkre igaz - én is nő vagyok - és azért, mert nekünk nem szabad kinyilvánítani a nemtetszésünket." Már bocs nem akarok felesleges vitákba belemenni, de azért ez nem teljesen igaz. Már nem a 20. században élünk. Egyébként meg sok esetben épp, hogy a női uralom dominál.
2016. jún. 26. 14:43
 9/10 anonim ***** válasza:
A manipuláció egy csodálatos dolog.
2016. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tényleg? Miért?
2016. jún. 26. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!