Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők hogy viselnétek ha férjete...

Nők hogy viselnétek ha férjetek gép előtt ülve nyomná a rap számokat? Rappelgetne

Figyelt kérdés
dübögne a hip hop

2016. jún. 27. 18:07
1 2
 11/17 anonim válasza:
Röhögnék, és megmondanám neki, ha már ilyen hangosan, akkor tegye be a kedvencemet. Ha az már lement, akkor csak nyugodtan! :)
2016. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Örülnék neki és beszállnék én is. :D Imádom a rappet, de sajnos az én párom, a heavy metálért rajong, így sose tudunk közösen zenét hallgatni otthon. :(
2016. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyat, amit én is szeretek, semmi gond :D
2016. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A kislányommal szoktunk rapet, meg hip-hopot hallgatni. Jól nyomja a kiscsaj. Az egyik kedvence a Cypress hill - Rap superstar. :)
2016. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ajánlom: Lil Wayne Hollyweezy
2016. jún. 29. 15:19
 16/17 anonim válasza:
100%
Ha valamilyen tevékenység közben lennék és zavarna, akkor megkérném, hogy használjon fülest. Ha meg nem, akkor én is örülnék a jó hangulatnak, főleg, ha közös az ízlésünk. Egy AKPH vagy egy Rímbiózis nekem nagyon bejönne. Rappelgetni, meg akkor rappeljen, ha tud, akkor írhat nekem egy pár szép számot is. :D
2016. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azt hinném, hogy nagy baj van. Kizárt dolog.


Még a Fankadeli is, aki az ismerős arcokkal csinált egy közös számot.

Pedig az értelmes is, mond is valamit.

2016. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!