Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen összetörtem! Hogy...

Teljesen összetörtem! Hogy keressek kiutat?

Figyelt kérdés

A családom tönkretesz.

Kèt fiútesóm van, az yikőjükkel (31) elèg rossz a viszonyom, mert teljesen ellentètek vagyunk és a barátnője (19) is itt lakik nálunk, aki versengeni próbál velem mindenben és sajnos drogosak mindketten, nem kicsit.

A másik testvérem (28) most épp pszichiátrián van, de amugy nálunk lakik, ő sajnos beteg(skizofrén) és alkoholista is + drogos, minden napbbe van kattanva, halucinál.

A nagybátyám (35) is nálunk lakik ő teljesen alkoholista az elvonó sem tud rajta segíteni, mindennap KO.

Anya itt hagyott minket a hugommal (15), aki folyton meglopja őt (meg mindenkit) és már többször rajta kapta drogokon is.

Az egyik legnagyobb problèma az "apám" az a gusztustalan féreg, aki nem ad enni, lakattal elzárja előlem a kaját, terrorizál már kiskorom óta, miatta szorongok idegenekkel beszèlni, önmagamat adni a mai napig.

Többször is műtötték az agyát mert beteg lett, de azóta még rosszabb, nem beszámítható.

Késsel fenyegetőzik stb, a testvéreim ezt elnézik, nem èrdekli őket.

Úgy tudtam leérettségizni, hogy a barátom adott enni meg ilyesmi, a mai napig ő segít, de már règòta együtt vagyunk és a viszonyunk megromlott.

Mondtam neki, hogy szakítsunk, de nem akarja, hogy itt maradjak minden nèlkül, mert a testvéreim is sajnálnak tőlem mindent, vagyis az egyik, mert a másio nem tud dolgozni, valószínű az elmegyógyban fogja végezni.

Eddig nagy nehezen mindig talpra álltam valahogy és folytattam mindent tovább, de mostanában már túl soknak érzem ezt az elmúlt 10 évet.

Anyámat nem érdekli semmi, ő elköltözött.

Érzelmileg zsarolgat, mintha még én lennék a hibás, hogy itt hagyott és nem is keres. Meg sajnáltatja magát, hogy milyen rossz élete, közben itthon nincsit enni.


Albérletbe nem tudok elköltözni mert nincs elég pénzem rá, most fogok elmenni dolgozni, de egy kereset kevés rá.

A barátom nem akar velem jönni, mert ő szeret otthon lakni és hozzájuk meg nem tudok költözni sajnos, nincs hely.


20/L


2016. jún. 28. 22:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarásnak nyögés a vége , ki akarsz lépni abból a fertőből amiben vagy, amiben élsz vagy nem ? Járj már nyitott szemmel, rengeteg munkalehetőség kínálkozik ilyenkor nyáron a Balatonnál, valaki szállást, ellátást is biztosít + fizetés . Már is lenne pénzed albérletre és élhetnél szabadon mint a madár már az ősztől . Vagy ! kérd helyi önkormányzat segítségét .
2016. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ès havi 100 ezer forint elèg egy albèrlet fentartására???

Ahovà megyek jövõhèten, mèg annyit sem adnak, mert arra hivatkoznak, hogy egyből nem lehet mindent.

2016. jún. 28. 22:12
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szórod el a pénzt hülyeségekre akkor igen elég . Össze lehet bútorozni veled korabeli normális, egészséges életet élő fiatalokkal, és együtt közösen fizetni az albit.
2016. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy "utóbbi 10 év"?

Akkor kezdődtek a problémák?

Valóban a költözés lenne megfelelő megoldás.Esetleg nagyszülő, keresztszülő, barát. ismerős nincs, akihez baráti áron odaköltözhetnél? Menekülj onnan, mert ez borzalmas.

2016. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szobát bérelsz, akkor 100-ból is ki lehet jönni. Vannak egyébként különböző segítő helyek, drogosok rokonainak, stb.
2016. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hol laksz? (megye/város)
2016. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen. Pest megyèben lakom, azon belül bárhol jó lenne nekem albérlet és igen énis gondoltam szobára, hátha valaki keres lakótársat, de elég kevés az ilyen. Most kissé negatìvnak tűnök (így visszaolvasva), pedig tényleg próbálok pozitívan gondolkodni.

A nyár végére remélem találok valamit, addig is nem tudom ezt, hogy fogom elviselni, hogy az egyik lent magába beszél hangosan, a másik meg kötekedik, meg fenyeget.

2016. jún. 28. 22:49
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem sajna nincsenek rokonaink, mert mind külföldön laknak, de nem akarják, hogy kimenjek nem tudom miért.

Az itteni rokonaim pedig mind alkoholisták vagy börtönben vannak.

2016. jún. 28. 22:51
 9/19 anonim ***** válasza:
És még azt hittem, hogy nekem totálisan káosz az életem...de legalább neked van lelkierőd, nekem nincs
2016. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Beszelsz angolul?
2016. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!