Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tulelheti egy...

Szerintetek tulelheti egy kapcsolat, ha ki nem allhatjuk egymas csaladjat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze. Nem egymás családjával kell együtt élnetek, hanem egymással.
2010. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Igen.Itt vagyunk mi a férjemmel élő példának :)
2010. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van, és mi meg boldogan élünk a férjemmel, legalábbis eddig. Akik meg torzsalkodnak egymással ez miatt buták.Elvégre nem a családtagokkal kell megérteni egymást, ott vagytok ti egymásnak.
2010. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen igen, viszont tiszteletben kell tartani, hogy a párodnak fontos a családja is, lehetőség szerint mellőzni kell a szidalmakat.
2010. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha köztetek a pároddal minden rendben van,és nem minden második mondatod az,hogy: ,,milyen hülye családod van",akkor igen,túlélheti.
2010. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól függ. Mennyire fontos nektek a saját családotok, és milyen intenzíven akarjátok tartani velük a kapcsolatot. Mert pl mi családunkban nagyon rossz,h édesanyám részéről összetartó a család, gyakran találkozunk, vannak nagy családi banzájok, édesapám oldaláról meg sztem nagyi halálakor voltunk együtt utoljára, és az sem rajtunk múlt... Tehát én pl nem bírnám sokáig, h én mindig megyek a családi összejövetelekre, és a párom soha nem tart velem... Egy kis kompromisszum mindenkinek jár. Amúgy az is kérdés még, h ez az utálat kölcsönös?

Szóval ha nem tartjátok annyira fontosnak, h együtt jelenjetek meg ilyen alkalmakon, vagy alapból nem szoktak ilyen alkalmak lenni, akkor kibírható...

De mi lesz akkor, ha mondjuk gyerekeitek születnek?


Szóval jól meg kell fontolni a dolgokat, és ha lehet, békülni. Sztem.


24/L

2010. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

11:59-es vagyok, még annyit, h nagyim 2000ben halt meg, ha jól emlékszem, most 2010 van... Van olyan rokon, családtag édesapám családjából, akit azóta nem láttam...

Egyébként mi jól megvagyunk a párommal, nekem nincs bajom az ő családjával (csak annyi, amennyi neki magának is), ő meg nem nagyon csípi az ésesapámat, de amúgy nem balhéznak, meg semmi. Szóval nálunk nincsenek olyan nagy problémák. De azt pl nehezen viselem, h a család mindig kíváncsi rá, (édesanyám oldaláról, unokatesók, stb.), ő meg inkább próbál távol maradni...

2010. ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 5 éve ugyan az..Mi sokat veszekedünk férjem szülein mert a férjem ha ott vannak a közelünkben a szülei át megy vissza húzódósba.Bezzeg itthon meg nagy a szája.Van egy tündéri kisfiúnk is akin még jobban megy a vita anyósék részéről.Erre a férjem hadja,hogy nyílt csatatér legyen a gyerekünk felet.Anyósnak semmi nem jó,és húzkodja a száját rám,meg le borzasztóz.Érdekes még a család előtt is ezt teszi,de senki nem veszi észre rajtam kívül.
2010. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12.20-as-nak:Az én anyósom dettó ilyen,nekünk 2 gyerekünk van,de csak az egyiket ajnározza(mindent megvesz neki),a másikat nem(mindig azt mondta,hogy nekünk elég egy gyerek),ha én valamit mondok az hülyeség,ha ugyanazt mondja egy orvos vendége,akkor az csak így jó....stb,stb..
2010. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet elhatárolódni, de hosszútávon nagyon ...izé... Talán az idő segít, lassan lassan össze kell barátkozni, felfedezni egymásban a jó tulajdonságokat,senki sem olyan rossz mint amilyennek látszik, és senki sem olyan jó, mint amilyennek mutatja magát. Tessék túllépni az ellenségeskedésen.
2010. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!