Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlélheti egy kapcsolat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlélheti egy kapcsolat a börtönt?

Figyelt kérdés
A párom csinált egy nagy hülyeséget, ami miatt lehet hogy börtönbe kell vonulnia. Nem évekre, hanem maximum 1 évre. Én nagyon szeretem őt, és kitartanék mellette végig, csak miután kijönne, szerintem már nem lenne ugyanaz. Ő sem, meg az egész kapcsolat. Hozzáteszem a szüleim is gyűlölik amiatt amiért börtönbe kéne mennie. Nagyon szeretem, és most úgyérzem egy fal sem állhatna közénk, de azért ha a jövőre gondolok nagyon sok a kérdőjel. Volt már valaki ilyen helyzetben? Mi a véleményetek?
2009. ápr. 1. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért 1 év egymás nélkül nagyon sok. 1 év alatt annyi minden változik. Egy börtön nagyon megviselhet egy embert, lehet más személyiség lesz mire kiengedik. Lehet hiányozna neked fél évig, de mire kijönne már elmúlnának az érzelmek, már lehet máshogy éreznél.

A börtön más, mintha elutazna valahova 1 évre. Ott nem tudná úgy tartani veled a kapcsolatot.

Egyébként hány éves vagy? Mióta vagytok együtt?

2009. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyszer a volt barátom is börtönbe került... Képzelheted,az évfordulónk napján tudtam meg h börtönben,méghozzá ugy h jöttek a rendőrök és kérdezték h találják vmelyik haverját,mert h ő most börtönbe van,és azt a havert is meg kell találni... Idegesítő volt h semmit sem tudtam,mert a rendőrök nekem nem mondtak semmit,beszélni se tudtam vele,mert még nem volt látogatás se... Állandóan sírtam h mi lesz most velünk,h lesz tovább. Kb: 2 hét után ideiglenesen kijöhetett,de akkor még ugy volt,h lehet h vissza kell mennie. Kérdeztem tőle h mi lesz most, Azt mondta h ő nem várja el,h várjak rá. Addig szüneteltessük a dolgot,amig ő benn van,ha ugy lesz. Én persze igértem neki mindent h várni fogk rá,de utolag rájöttem h neki volt igaza.Nem várhatja el tőlem h várjak rá hónapokat,éveket amig ő börötnbe van.

Végül is nem kellett neki bemenni,de elég sok rendőrségi balhéja volt,ezért 1 év után szakítottunk

2009. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2.vok. Ebből csak azt akartam kihozni,h ha a barátod szeret akkor nem várja el tőled h várj rá. 1 év sok idő,annyi minden történhet veled amig ő benn van.
2009. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én 15évesen vártam a fél évre lecsukott, akkor 21éves barátomra...megérte:)
2009. ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
ja előző válaszoló vagyok, még annyi, hogy az én párom nagyonnagyon megváltozott odabent, de ő jó irányba! én meg felnőttem szinte a fél év alatt, mert sokmindent megéltem ,ezért egy magasabb szinten tudtuk folytatni..
2009. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
már alapból minősít egy embert, ha börtönbe kerül. mindegy mit csinált, ezzel szégyent hoz rám és el sem várhatom a családomtól hogy még így is elfogadják őt. de ez csak az én véleményem.
2009. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 25 éves vagyok. Nem várná el ő sem, hogy várjak rá, hanem én érzem úgy magamtól, de meg sem fordult a fejemben, hogy ne. Két éve vagyunk együtt. Nálam még mindig a rózsaszín fátyol lebeg, így elképzelni sem tudom, hogy ne várjak rá. Csak attól félek, hogy utána pont ő változna, és én hiába erőlködnék, már nem működne. Persze nem tudhatom előre hogy az én érzéseim hogy fognak változni addigra, de már annyi nehézségen keresztül mentünk, és nem változott meg semmi bennem. Másik dolog meg az anyámék. Gyűlölik őt, de ezt meg is értem, én is így tennék a helyükben. De szeretem a szüleimet is, és őrlődni a kettő között, ez is nehéz.
2009. ápr. 1. 16:18
 8/14 anonim ***** válasza:
attól is függ mit tett? azért vannak olyan bűnök amelyet már rózsaszín fátylon keresztül sem lehet megbocsáthatónak látni. tényleg miért is kell börtönben lennie?
2009. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
van egy ismerösöm aki a pasijára már az 5. éve várés még van 2 éve de minden honapba látják egymást és eddig nekik müködik
2009. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Nálam még mindig a rózsaszín fátyol lebeg, így elképzelni sem tudom, hogy ne várjak rá. Csak attól félek, hogy utána pont ő változna, és én hiába erőlködnék, már nem működne. Persze nem tudhatom előre hogy az én érzéseim hogy fognak változni addigra"

Ebben a pár sorban, amit te írtál, minden benne van.

Egyrészt miért ne várhatnál rá? Ha vársz rá, csak nyerhetsz. Tegyük föl, h nem változik meg sem ő, sem az érzései. Te vártál rá, és utána ugyanúgy együtt lehettek. Vagy talán megváltozik: akkor még mindig tudsz úgy dönteni, h nem érdemes folytatni a kapcsolatot.

Ha meg most azt mondanád, h akkor legyen vége, és kijönne a börtönből, ugyanúgy, ahogy bement, csak veszítenél rajta (csúnya szóval kifejezve). De ha megváltozik, akkor mondhatod, h "jól döntöttem." - de mennyiben lenne ez másabb az első esetnél, ahol vártál rá, úgymond hiába? Hiszen ha vársz rá, és ugyanaz történik, mint ami történt volna akkor, ha nem várod meg, a lehetőség ugyanúgy adott, h lépj. Nem?

Másrészt tényleg nincs biztosíték arra, h a te érzéseid nem változnak meg időközben. De ha meg is változnak, az sem kezelhetetlen dolog.

Jajj, elég kuszán írtam le, de a lényege csak annyi, h

sztem megéri várni rá, mert ha vársz, csak nyerhetsz. :)

(23/L)

2009. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!