Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kimegy 1, mésfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kimegy 1, mésfél évre külföldre dolgozni. Én sajnos nem tudok utánamenni. Túlélheti ezt a távot egy kapcsolat? Van hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 09:00
 1/10 A kérdező kommentje:
mésfál= másfél
2011. márc. 8. 09:01
 2/10 anonim ***** válasza:
Túlélheti, bár általában kevés ilyen hűséges pár van.
2011. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sokmindentől függ h túléli e a kapcsolatotok.pl attól is függ h mióta vagytok együtt?mennyire szeretitek egymást?milyen időközönként fogtok tudni találkozni ez idő alatt?
2011. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az elöző mondta,sok mindentől függ a dolog!

Mennyi idősek vagytok?Mennyire komolya a kapcsolat?

Milyen messze megy?Milyen gyakran tudtok talákozni!

Valakinél megerősitti a kapcsolatot,de sok olyat is ismerek akiknek álváltak útjaik!Igazából rajtatok múllik minden és nem utolsó sorban hatalmas nagy bizalom és kitartás kell hozzá!

Napi szinten tartani a kapcsolatot,skype,msn és hasonló dolgokkal,minnél többet menni egymáshoz persze ha megtehetitek!Ne legyen féltékenykedés és ehhez hasonló dolgok,mert akkor borul az egész!De legfőképpen kitartás,kitartás,kitartás és kitartás,na és persze hűség!

2011. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen úgy kell hozzáállni, hogy működik továbbra is a kapcsolat, ha mindketten úgy gondoljátok. Nem csajozni megy ki, hanem dolgozni. Bizonyára Te is kimehetsz majd hozzá, de ő is jön majd haza. Internet, telefon van, tudjátok tartani a kapcsolatot. Nem egyszerű, de életképes a dolog.
2011. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
NEM. És azért nem, mert ilyen kételkedve állsz hozzá.
2011. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

NEM. És azért nem, mert ilyen kételkedve állsz hozzá.



Kedves elöző hozzászoló,a legtöbb ember kételkedve áll hozzá,mert mindenkiben benne van az hogy nem akarja elveszítteni azt akit szeret és bizony benne van a pakliban,nem kell ezt szépítteni.Az tény és való hatalmas nagy lelki erő kell mind a két fél részéről hogy ezt végig tudja csinálni,de ha sikerül akkor még jobban megerősitti a kapcsolatot,ha nem akkor meg amúgy sem ért egy kalap sz.art az egész és jobb is hogy vége lett

2011. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló tapasztalat: a miénk nem igazán működött így :( A barátom Angliába ment ki kb. egy éve, és most, pont a végefelé lettek problémák (hiába nem féltékenykedtem, sőt, igazából is bíztam benne, még sem jött be).
2011. márc. 13. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mi történt?
2011. márc. 14. 09:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ha tőlem kérdezed: nem bírta a magányt (nem értem, hogy miért nem tartotta magát, ha egyszer úgyis hazajött volna már), és felszedett egy csajt, amikor a munkatársaival volt bulizni :/ Vele kavart. Aztán egy másikkal egy komolyabb kapcsolata is lett. Ennyi. De legalább már nem kell várni rá.
2011. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!