Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy két éves lányom és...

Erzsi 1993.10.31 kérdése:

Van egy két éves lányom és most 11 hetes terhes vagyok. Már az esküvő dátuma is meg volt stb. De a pocaklako apja le lépett. Most papáméknál vagyok de, ez is csak átmeneti. Mit tanácsoltok? Mit tegyek? Volt valaki ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 22:05
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
25%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..



Ne aggódj, pár hónap MÚVA NYUGOTTABB leszel.

2016. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem 11 hetesen már késő az abortuszhoz.

A szülésig próbálj meg dolgozni.


Semmit nem írsz, így nehéz bármit tanácsolni.

2016. júl. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
A gyerek apja egy egy másik csajal a volt nőjével van most együtt.Amit nem akart elhinni hogy a saját gyerekének hátat fordított és nő 4 gyerekét neveli most. Sajnos az abortuszhoz már késő van. Sok helyen probáltam már munkát keresni de a lányom mellet sem volt könnyű igy pedig minden honnan csak a nem választ kapom. Ellnézést a helyesírási hibákért de sajnos nem vagyok abban az állapotban hogy 100%-ig figyeljem.
2016. júl. 2. 06:54
 14/51 anonim ***** válasza:
55%
Pasi inkább ne szóljon abba bele, hogy szerinte helyes e az abortusz vagy sem.
2016. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
30%
Bocs, de pasi létére ugy tűnik többre nézi a gyereket mint a itt pár nő. Amugy meg szólás szabadság van miert ne szólna bele. Nem volt a kérdéshez irva h csak nők válaszoljanak. Ha annyira szeretik páran az abortuszt még nem kell rá erőltetni férfiakra is. Vagy szerinted az a normalis ha egy pasi lelép?
2016. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
20%
Es az elozo gyereknek is o az apja?
2016. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
30%
Pasi létére is ugyanúgy lehet véleménye. amúgy 11 hetesen már kissé késő van az abortuszhoz. És ez a megoldás? Lelépett a pasim, hát kapartatok gyorsan? Akkor már a 2 évest is intézze el, hiszen így már annak sincs apja. Nem is értem az embereket, de komolyan. Ha el akarja vetetni, tegye, az ő gyereke. Nekem is volt abortuszom, nem vagyok vakon abortuszellenes. De csak azért, mert lelépett a gyerek apja...... azért nem tenném meg. És nem is tettem. 3 gyermeket szültem. Mind a 3-nál lett volna ilyesmi indokom, hogy elvetessem. Az elsőnél nálam is lelépett az apa. Annak ellenére, hogy soha nem csaltam meg, kijelentette, hogy ez nem az ő gyereke, ő nem vállalja, hiszen neki semmi köze hozzá. Ennél a pontnál megijedtem, elvetettem. Nem kellett volna. 1 hónap múlva az ajtót kaparta, hogy ő így, meg úgy megbánta. Nem kellett ezek után. A 2. gyermekemet egyedül vállaltam, pontosan azért, hogy ilyen még egyszer ne történhessen meg. A 3. gyerek véletlen volt, a későbbi férjemtől. Akkor még csak együtt éltünk, de végig azt vártam, mikor gondolja meg magát, és lép le ő is. A legkisebbel való terhességem alatt teljesen tönkrementünk anyagilag. Soha nem felejtem el, havonta 55 ezer forintból éltünk 4-en. A férjemmel akkor rengeteget beszélgettünk azon, hogy mi legyen. Nem tudtunk dülőre jutni sokáig. Aztán a férjem mondta, hogy talán jobb lenne ha elvetetnénk. Erre azt mondtam, hogy ok, de akkor a másik kettőt is fullasszuk bele a fürdőkádba. Ők sem jobbak, ők sem érnek többet csak azért, mert megszülettek. Na itt nevette el magát a férjem, és mondta, hogy igazam van. Ha kettőt el tudunk látni, a 3. is menni fog. És kérdező csak a te bíztatásodra mondom, hogy valóban össze lehet hozni. Az a 9 hónap sok idő. Ha csak azért vetetnéd el, mert lelécelt az apja, azért önmagában ne tedd. Fel a fejjel. És gondolj arra, (tudom, hogy ez szemétség, de nekem rengetegszer adott erőt ) Másnak még ennél is rosszabb. Ha ő bírja, én is bírom. Merre laksz? Melyik megyében? Ha tudok, segítek neked.
2016. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
59%

"Erre azt mondtam, hogy ok, de akkor a másik kettőt is fullasszuk bele a fürdőkádba. Ők sem jobbak, ők sem érnek többet csak azért, mert megszülettek."


Na ez az a baromság, amit soha az életben nem fogok megérteni, hiába van gyerekem..

2016. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
57%
Add be a bölcsibe a kicsit, munkakeresésnél pedig nem kell elmondani, hogy gyereked van. Nem kérdezhetnek ilyet, magadtól ne mondd. Ha kapsz van egy év munkaviszonyod nem lesz gond, de két gyes meg két csp az 28+58+gyerektartások ebből már meg lehet élni. Kis lakást vegyél ki a gyerekekkel, esetleg keress átmeneti anyaotthont, amíg találsz munkát vagy albérletet. A gyerektartást pedig hajtsd be. Ijesztő, de muszáj erősnek lenni. Kérj tanácsot a helyi védőnőtől. Esetleg menj a munkaügyi központba, ott fizetnek is azért, hogy hiányszakmát tanulj.
2016. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
Nem volt szándékomban elvetettni hisz nem vagyok gyilkos. Azt szerettem volna megtudni hogy aki volt már ilyen helyzetben ill van mit tanácsol ő hogy csinálta csinálja végig?!
2016. júl. 2. 15:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!