Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy két éves lányom és...

Erzsi 1993.10.31 kérdése:

Van egy két éves lányom és most 11 hetes terhes vagyok. Már az esküvő dátuma is meg volt stb. De a pocaklako apja le lépett. Most papáméknál vagyok de, ez is csak átmeneti. Mit tanácsoltok? Mit tegyek? Volt valaki ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 22:05
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
31%
Megegyszer, abortusz a 12 hetig vegezheto, kulonleges helyzetekben 18 hetig.
2016. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
18%

még el tudod vetetni.

egy két éves gyerek mellett már el tudsz menni dolgozni és próbálni talpra állni. de ha most még szülsz mellé egy csecsemőt,akkor biztos hogy nem , újabb évekre kiesel a munkából. a két gyereket kb a családod jóindulata fogja eltartani. hatalmas felelőtlenség lenne így alapozni a sorsukat.

én mindenképpen elvetetném a másodikat, 12 hétig van rá lehetőleged. meg lehet szülni persze, de annak a gyereknek nem lesz apja egész életében.. gondolom mennyire fog vele törődni az,aki elhagyott úgy,hogy a hasadban van. és te se nagyon tudsz így előrelépni majd..

a két éves mellett el tudsz menni dolgozni és valószínűleg párkapcsolatot is tudsz idővel találni.

de két pici gyerekkel a nyakadban, végzettség nélkül,munkatapasztalat nélkül,apa nélkül kb semmit nem tudsz majd csinálni.

amúgy a két éves lány apja ugyanaz, mint aki még a pocakodban van?

2016. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
49%
Nem leszel gyilkos akkor sem ha elveteted, mivel az még nem élő.
2016. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
70%

En tuttira nem vallalnam a masodikat abortuszt kernek .

Az abortusz gyilkossag?

Hat a semmire szules, a nelkulözes , az ehezes , a hianyzo lehetösegek az mi ?

Lelek gyilkossag , az!

A gyereken fog csattanni ez a nagy joindulat h megszuli öket az ember , megszulni nem eleg , h aztan magyarazzuk neki 18 evig h miert nem kaphat meg ezt se es azt se

2016. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
27%

"Nem volt szándékomban elvetettni"


Dehogynem!

Csak nem a gyereket, hanem magadat akartad elvetetni.

Nos ez nem jött be.

2016. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
24%

"a nelkulözes , az ehezes , a hianyzo lehetösegek az mi ? "

Ilyen erővel aki felnőtt korába szegény az ölje meg magát? Több milliárd ember...

2016. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Kedves ismeretlen! Még nem is tudtuk hogy jön a baba mikor szóba jött az esküvő. Nem azt kértem hogy kritizáljatok. Csak tapasztalatokból szerettem volna segitséget kérni.
2016. júl. 2. 20:32
 28/51 anonim ***** válasza:
38%
Már nem tudja elvetetni, mert 12. hétig lehet ugyan, de addig át kell esni egy rakás bürokratikus faxságon, a 18. hetes határ csak kiskorúakra vonatkozik. Ja és amúgy is mindegy, meddig lehet, mert nem akarja elvetetni a kérdező. Hát én se tudok jobbat javasolni, mint hogy lakj a papádnál, ameddig tudsz, és indíts majd apasági keresetet a gyerek apja ellen. Az előző gyerek apja fizeti a gyerektartást?
2016. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
81%

"Nem azt kértem hogy kritizáljatok."


Bocsi, de az előző gyereked előző apja merre van?

(Csak a tisztánlátás végett.)

2016. júl. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
A kislányom apja Érdi fizet a lánya után és ha ugy van pluszban is segit.
2016. júl. 3. 07:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!