Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-28 éves férfiak! Mit...

25-28 éves férfiak! Mit értetek el eddig az életben? Diploma, munka, nők, család és egyéb téren.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 19:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem értettem soha ezt a diploma dolgot.. Sokan agyba-főbe diplomáznak,közben meg nem találnak állást,arról nem beszélve mennyi lóvé elmegy rá..Inkább pénzem legyen,mint diplomám,én azt mondom..Arról már nem is beszélve,hogy élettapasztalat meg nuku..
2010. ápr. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok, nős, jogász. Saját családi ház, hitel nélkül!
2010. ápr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én is a férjemet írom. 25 éves. Nős, 3 hónapos a pici lányunk.

Villanyszerelő szakma, érettségi. Saját autó (hitel nélkül). A ház, amiben lakunk, az enyém, örököltem.

2010. ápr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
28 vagyok, Diploma, jó munka, ház hitellel, 2 autó, és egy 20 hetes magzatom van a feleségem pocakjában.
2010. ápr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

párom 25,saját kocsival,hivatalosan szülőkkel él,gyakorltilag nálam (albérletben külön)

másoddiplomát csinál,mellette dolgozik mérnökként

és reggelente mosolyogva ébred a puszimra lassan 3 éve...utobbi mondat sztem többet jelent mint az eleje,az egész semmit nem ér,ha nincs egy társ akivel ezt megoszthatja...

2010. ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell idejönni lehurrogni azokat, akik leírják, hogy van házuk, kocsijuk vagy diplomájuk, mert erről szól a kérdés, ők csak válaszolnak. Ha neked még nincs, majd lesz, nem mindenki örököl, pl. én sem. Első voltam.
2010. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Páromat írom én is: 25, érettségi, technikum van, diploma nincs. Albérletben élünk, nincs autónk, nincs babánk (mivel én még egyetemre járok), nem volt még esküvőnk (mivel nincs rá pénz), valamint fél éve munkanélküli és nem talál munkát (pedig lelkes, jó munkás). Ami pozitív: családi dolgaink rendben vannak, és nincs hitelünk :D
2010. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

25 évesen család?

Ti nem tudom hol éltek:D

2013. szept. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bár én nem szeretnék egyiket sem,de 25 évesen jó ha az ember önellátó.
2013. szept. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

27 éves vagyok, kb 6éve van egy saját autóm, jelenleg kapcsolatban, de inkább az agglegénység felé haladok. 16 éves korom óta rengeteg különféle munkám volt, sok érdekes embert ismertem meg. Érettségim van és C+E jogsim, jelenleg németországba ingázok heti fordulóval, mint sofőr, gyakorlom a nyelvet, amiben sokat fejlődtem. Bejártam az országot, lattam Brémában és Hamburgban kikötőt, óceánjárókat.

Édesapám révén megtanultam siklóernyőzni, ami most parkolópályán van. Tavaly elkezdtem szörfözni, amit szeretnék jövőre folytatni. Lassan kellene egy házikó, de ez kétséges, mert megrögzött hitelellenes vagyok, de nem lehetetlen, csak lemondásokkal jár.

Szeretnék műszaki szakmát tanulni valamikor, miután egy elektronikai technikumot és egy főiskolai képzést elkezdtem ugyan, de gyorsan ott is hagytam a pénz miatt. Család gyerek jó volna, de fogalmam sincs mikor.

2013. dec. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!