Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljak a barátnőmről...

Mit gondoljak a barátnőmről ha egyszer ilyet mond?

Figyelt kérdés
4 hónapja járunk és ő hétvégén a barátnőivel elmegy 1 szórakozóhelyre szülinapot ünnepelni.De persze fiúk is lesznek ott. Mondtam neki hogy tőlem elmehet csak gondolkodjon hogy mitcsinál mert ha megcsal akkor engem elfelejthet ugyanis már egyszer megtette. Erre ő: remélem hogy nem lesz semmi. Na most ezek után mit gondoljak szerintetek?? Mitévő legyek?? 16/F
2010. ápr. 14. 19:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
tudom nehéz lesz,de várj türelmesen.engedd el a buliba érezd magad jól szívem..., és kész ha megcsal akkor felejtsd el ,de még egy esélyt mindenki megérdemel
2010. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha már 4 hónap alatt megcsalt akkor dobd a francba...komolyan...ilyen választ....nem érdemel meg téged!!
2010. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem hagyd a fenébe. jól látom, hogy 16 éves vagy? Van még mit tanulnod az életben, de ne görcsölj. Egyrészt mindig jön másik, másrészt ha már megcsalt, máskor is meg fogja tenni. Az emberek alapvetően nem változnak.

Szóval a hétvégét se várd meg és dobd ki, hogy a lába se érje a földet.

Vagy csajozz te is. Abban mondjuk több élvezet van, mint sajnálni magad, hogy mit mondanak a haverok, nincs nőm...

2010. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Kii mondta, hogy a lány már megcsalta?
2010. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
13%
Jaj bocsi, én voltam figyelmetlen.
2010. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
15%

én megcsaltam már a barátom, és ugyanannyi idős vagyok mint te, én nem állítanám ezt, hogy az emberek nem változnak...én rettentően megbántam, hogy megcsaltam a szerelmem és tudom hogy akkor benne egy világ dőlt össze

rengeteget küzdöttem azért hogy visszanyerjem a bizalmát, de megérte, és sohatöbbé nem tennék ilyet vele mert imádom...és ha valaki még fiatal igenis változhat, mert még sok dolgot meg kell tapasztalniaa az éeltben és csak azután fog tisztán látni (tapasztalat)


ne idegeskedj, ha szeret nem teszi meg, ha mégis akkor meg sem érdemel téged, már eljátszott egy esélyt :/

2010. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Ha egyszer megcsalt, most is meg fog ha úgy adódik. Dehát ezt ő is megmondta!"remélem nem lesz semmi" Legalább őszinte.
2010. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%
Abban,hogy külön megy bulizni,semmi nincs. De ha már megcsalt, nem tudom mit vársz még tőle? Megbízhatatlan kis csajszi, biztos csak a skalpokat gyűjti,
2010. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

hmm... hát nagyon sok értelmes dolgot írtatok köszönöm!!

mondjuk amikor ő megcsalt csak 1 hetesek voltunk...

2010. ápr. 14. 20:04
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Főleg hogy egy hét után...ez azért durva...
2010. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!