Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 tárgyból bukásra állok :S...

3 tárgyból bukásra állok :S Hogy mongyam meg otthon h ne legyen balhé? :S

Figyelt kérdés

Elég szаrul állok 3 tárgyból van egy csomó egyesem :S És eddig azt akartam h szerzek melléjük jó jegyeket és majd úgy egybe megmondom de ez nem jött össze. Most már tuti h nem fogok tudni ezekből vmi normális jegyet csinálni év végére. Ezt hogy mongyam meg otthon? :( Mert anyám tuti balhézna meg pampogna meg nem engedne el sehova meg bulizni se (mintha az az egy este számitana...) azt meg nem akarom. Hogy csinájjam h ne legyen balhé? Így is állandóan avval bаsztatnak h nem tanulok eleget de nem értik h fáradt vok meg amúgy se vok vmi zseni és nem értik meg :/

16/F


2010. ápr. 15. 16:57
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
58%
Én ha jegyekkel akarok beszámolni és rosszak akkor elöbb megkérdezem h mien kedve van :D ha jo akk általában csak lebasznak ha rossz akk kinyirnak :D De elöbb probálj nyalni 1 kicsit ( sajnos ezt muszaj pedig énse szeretem ) pl: milyen jol nézel ki ma v hasonlo sok sikert
2010. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
83%
Azt nem tudom, hogy hogyan add elő, de arra ügyelj, hogy legalább a kettes legyen meg az ilyen tantárgyakból. Ha megbuksz, akkor nagyon megszívhatod ...
2010. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
81%

mitől vagy fáradt? még jó, hogy nem értik meg. még írni se tudsz helyesen. anyádéknak igazuk van. és ha most észbe kapsz, talán tudsz legalább egy tárgyból javítani.

akkora sötét vagy, hogy nem érted, nem anyádéknak tanulsz. majd egyszer erre is rájössz.

2010. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 sulfur ***** válasza:
84%

Mondd azt,hogy igazából 5 tantárgyból buktattak volna meg, de 2-t már kijavítottál :)

Amúgy szerintem igenis meg lehet tanulni amit az isiben tanítanak. Több ezer gyereknek már sikerült! Szóval én odaállnék, és töredelmesen bevallanék mindent. Annál rosszabb, minél tovább halogatod! Én legalábbis attól tudok a falramászni! Hazudni meg aztán ne is jusson az eszedbe !

2010. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
69%
1. vok Nekem általában bejön az iskolában mindent megjegyzek az orán cimü valami. Töriböl életemben nem olvastam át 5d lettem félévkor most van 2 5 ösöm és 1 4 esem. És elöttem is leirták HAZUDNI MEGSE PROBÁLJ!!! Ugyis rájönnek ( tapasztalat )
2010. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

"Mondd azt,hogy igazából 5 tantárgyból buktattak volna meg, de 2-t már kijavítottál :)"


nem is rossz ötlet =) am tom h nem kéne hazudni de bakker azt se akarom h ne engedjenek el sehova :S

2010. ápr. 15. 17:09
 7/46 A kérdező kommentje:
Nem anyáméknak tanulok de nem is magamnak ennek a sok hülyeségnek amit tanulunk a suliban sose fogom semmi hasznát venni!!!
2010. ápr. 15. 17:12
 8/46 anonim ***** válasza:
67%
gondolom az egyik tantárgy amiből buksz, a nyelvtan.. 16 évesen már illik eljutni arra a szintre, hogy tudd, hogy magadnak tanulsz és nem anyádnak és nem a tanárodnak. Nem nagy karrier naponta rászánni 1 órát, 17 éves vagyok, és nem vagyok stréber, eljárok mindenhétvégén bulizni, hétköznap is eljárok, de a 4es az megvan.. csak rá kell jönni, hogy azzal, hogy kitalálsz mindig vmit, hogy ezért és ezért nem tudtál tanulni, tökjó, elfogadják (vagynem), de te attól hülye maradsz.. :) sok sikert a továbbiakban.
2010. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
70%

Kiváncsi lennék, mitől vagy fáradt.. Na mindegy..

Ha úgy gondolod, hogy amit tanulsz az úgy se jó semmire, akkor racionálisan KELL úgy felfognod, hogy a tennivaló az, hogy átmenj ezekből a tárgyakból a legkevesebb befektetéssel. De ezt meg KELL tenned!

2010. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk úgy, hogy: "Fater, Muter! Elb*s*tam az iskolai dolgaimat, segítsetek vagy munkát találni, valami bányában, vagy fogadjatok hozzám tanárt, mert tök hülye vagyok. Bocsánatot kérek tőletek, hogy a tanulás sehogy sem passzolt bele a bulizós, csajozós internetezős menetrendembe, és értsétek meg, hogy a sok bandázástól marhára kifáradok, de ígérem, hogy megteszek bármit, hogy helyrehozzam a hibáimat."
2010. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!