Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 tárgyból bukásra állok :S...

3 tárgyból bukásra állok :S Hogy mongyam meg otthon h ne legyen balhé? :S

Figyelt kérdés

Elég szаrul állok 3 tárgyból van egy csomó egyesem :S És eddig azt akartam h szerzek melléjük jó jegyeket és majd úgy egybe megmondom de ez nem jött össze. Most már tuti h nem fogok tudni ezekből vmi normális jegyet csinálni év végére. Ezt hogy mongyam meg otthon? :( Mert anyám tuti balhézna meg pampogna meg nem engedne el sehova meg bulizni se (mintha az az egy este számitana...) azt meg nem akarom. Hogy csinájjam h ne legyen balhé? Így is állandóan avval bаsztatnak h nem tanulok eleget de nem értik h fáradt vok meg amúgy se vok vmi zseni és nem értik meg :/

16/F


2010. ápr. 15. 16:57
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
62%
Mért vagy fárdt? Talán mert te mosol fözöl takaritasz pelekázod a kisgyereked?? gondolom nem. Netán te dolgozol 10 orán keresztül valami kátrányos bányában? gondolom nem. De ha azt akarod csinálni akkor folytasd ezt az életvitelt harjá!! meg tudod csinálni
2010. ápr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
75%

Te szerencsétlen, inkább megbuksz és elveszítesz egy évet, minthogy kimaradj pár buliból?

Úristen.

Jobb lesz megbukni? Akkor csak csináld.

Egyébként tudom, miről beszélsz. Én sem mondtam meg a rossz jegyeket, buktam egy tárgyból félévkor, kész tények elé állítottam a szüleim. Szar volt. Most is az. De azt a kettest muszáj összekaparni, nem akarok egész nyáron tanulni.

Bulizás helyett, ugye.

Igen, edzésre is járok. Heti ötször.

És még lány is vagyok.

Fúj.

2010. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
0%

14 éves lány!

Azért nem érdemes ennyi idősen beleszólnod,ráadásul lányként,mert a lányok egész másképp gondolkoznak mint a fiúk!Nektek sokkal másképp forog az agyatok mint nekünk,nem beszélve arról hogy senki se tudhatja,hogy ki miért olyan amilyen!Ti sokkal hamarabb értek(lányok),mint mi,ezért nem lehet egy lányt összehasonlítani egy fiúval,aki talán 20 éves korára lesz csak agyilag érett!

=)

2010. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
kösz...
2010. ápr. 16. 19:32
 45/46 anonim ***** válasza:

OFF: Szerintem mindegy, hogy valaki lány, vagy fiú, ha van véleménye, és egy kis észt szeretne tömni, valakinek a fejébe! Nem hiszem, hogy halálos bűnt követtem volna el azzal, hogy a "hiperszupermenőcsávópasik" beszélgetésébe beleszóltam. De ha így van, kövezzetek meg!


Üdv, a 14 éves lány!

2010. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 Barátom vagy válasza:
vegye csokit azt cső és ne aggódj mert én se vagyok jó tanulo azt mégis van 7000000 ennyi penzem
2013. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!