Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek harmincéves nőnek...

Szerintetek harmincéves nőnek ciki otthon élni?

Figyelt kérdés
Már három éve nem volt párkapcsolata sem. Egyedül nem tudna megélni,albit fentartani.
2016. márc. 29. 21:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
ilyet kérdezni "ciki"... 30 évesen mindenkinek legyen már annyi tartása, hogy bármit hoz az élet, vállalja. Ha nem tetszik neki, akkor majd megoldja , felnőtt. Ha meg tetszik neki, akkor mi benne a ciki??
2016. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
A kérdésed ciki.
2016. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
34%

Igen, ez nem a ciki nem ciki ügy. Az élet nem könnyű.


Jobb ha kiteszi ezt az asztalra és nem szégyelli, hogy mi van. És ha úgy tűnik, hogy van valakije és épp nincs hova menni, akkor szépen megkéri az otthoniakat, hogy húzzanak el, ha tudnak hova...

2016. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
66%
Kérdező Te az anyja vagy, vagy kije?
2016. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
67%
Mint mások is írták a kérdés ciki. Egyébként meg ideje lenne elgondolkodni mit szeretnél az élettől.
2016. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
26%

Az azért egy fontos info lenne,h miért nem tud egyedül megélni.

Én alapjában véve nem értek egyet azzal, ha felnőtt, dolgozó emberek a szülőkkel élnek (nem arra gondolok, amikor már család is van), és nem állnak a saját lábukra. Én a többiektől eltérően igenis cikinek tartom ezt, a legtöbb esetben. És cikinek érezném a saját helyzetemet is, ha ez a vki én lennék.

2016. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
25%
Ha legalább átlagosan nézel ki, és jó fej vagy, valamint nem zavar, hogy 5 évvel idősebb vagyok nálad, és pécsi, gyere hozzám!
2016. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
17%
Ha egy ilyen csajnak csapnam a szelet azonnal lepattintanam amint megtudom, hogy az anyjaval el. Mas emberek elete viszont nem erdekel nem tartom cikinek.
2016. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%
Hogy értve otthon? A szüleinél? Mert mindenki otthon él, épp azért hívják azt otthonnak :D
2016. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%

Honnan tudod te, hogy miért él így?

Lehet, hogy beteg, csak nem köti az orrodra.

Az meg, hogy 3 éve nem volt párkapcsolata végképp nem a te dolgod.

Mintha valami nagy érdem lenne, hogy "párja" van valakinek!

2016. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!