Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Szüleim nagyon régóta már rossz viszonyban vannak. Legutóbb is volt egy hatalmas vita.

Közben rájöttem, anyám félrelépett. Beismerte nekem végül.

Rendeződött közben a szülők közti viszony, viszont apám semmit nem tud.

Ha elmondom a család, munkahelyek, ház odavan.

Anyám csitit, hogy ne tegyem, de nem bírom magamban tartani. Szerinte a családot, ami újra egyben van szétrombolom és a többi megy magával.

Erőszaktól félek a legjobban.


Ha elmondom, lehet megbánom, ami esetleg történik a szokványos válásokon felül.


Ami gyötör, apám szemébe nem tudok nézni.

Anyám meg szó szerint nincstelen lesz.


Volt valaki már hasonló helyzetben?

Mit tegyek?



2016. júl. 17. 16:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
39%
Mondd meg apádnak. Én nem védenék egy Berényi Zsuzsa kaliberű nőt. Gusztustalan és gyáva dolognak tartom a megcsalást a problémák megbeszélése helyett. Ha félrekacsintani van mersze, akkor legyen a felelősség vállaláshoz is. Nem érdemes ilyen végett neked is hazudoznod.
2016. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
51%

Én is azt tudom tanácsolni,hogy ne szólj bele.

Én is tudtam meg 1-2 hasonló megcsalásos dolgot a közeli családtagjaimról. De nem szóltam bele, mert nem az én dolgom. Az adott félnek sem mondtam,hogy tudok a félrelépéséről.Nem az én dolgom!! Neki kell elszámolnia a lelkiismeretével. Anyukád,hogyha komolyan gondolja,hogy meg akarja menteni a házasságot, akkor előbb-utóbb bevallja majd magától.Ne avatkozz közbe.

Anyukádnak persze elmondhatod négyszemközt, hogy legyen őszinte. De ne te áruld be. Nem a te feladatod.

2016. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
41%

Miből gondolod, hogy apád nem tud semmit? Nyilván nem véletlenül voltak korábban veszekedések.

Nem mondanám el.

Nem tudhatod, hogy apád nem csalta-e meg anyádat.

Nem tudhatod, hogy apád hajlandó-e lefeküdni anyáddal és esetleg ezért volt mással anyád.

Nem tudhatod, hogy egyáltalán van-e még köztük szexuális kapcsolat, és mindketten külön utakon is járnak. Mint ahogy ez rengeteg kapcsolatban így van, 10-20-30 év után.

2016. júl. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
36%
Az alapkérdés, hogy egyáltalán minek nézegeted anyád üzeneteit???? Te mit szólnál hozzá, ha kutakodnának a telefonodban?
2016. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
48%

"Anyám csitit, hogy ne tegyem, de nem bírom magamban tartani. Szerinte a családot, ami újra egyben van szétrombolom és a többi megy magával. 2


Érdekes hárítás!

Nem ő lépett félre?

Akkor miért RÁD vetíti a házassága szétrombolását?

2016. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
32%

"Anyám meg szó szerint nincstelen lesz. "


Mért lenne? Nem lesz!

Anyukád evvel a hazugsággal tart sakkban.

Ha apádnak képes hosszú idő óta ilyen fontos dologban hazudni, ne hidd, hogy veled őszinte!

2016. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
31%

1: "mi a francnak avatkozol bele a magánügyükbe? Nem rád tartozik."


A szülők és a gyerekük nem egy családot alkotnak KÖZÖS magánüggyel?

Akkor mitől család a család?

2016. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
18%
1-7: Én belehalok már a gondolatba is, hogy ilyen sok ember van, akinek van pofája EZT családnak nevezni!
2016. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Sajnos anyám apám mellett az évek során idegileg tönkrement, gyógyszert is szed már. Minden áron azon van, hogy együtt maradjunk, de én nagyon nehezen tudom felfogni.

Anyukám a havi fizetéséből lenne el, mert a házeladás nem megy egy hamar.

Apám meg elég forrófejű, volt a múltban is sok rossz, amit most tudtam meg.

Volt ütés, minden.

Ennek ellenére támogatnak engem, felvételi egyetemre meg hasonlóak.Valószínűleg megszűnne mindez, ha szólok, de az a baj mondom nem tudok másra gondolni.

2016. júl. 17. 20:14
 20/32 A kérdező kommentje:
Örülök, valakinek jobb családja van. Most láttam rá csak igazán, mi van konkrétan körülöttem a sok veszekedésen felül.
2016. júl. 17. 20:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!