Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelkiismeret furdalás családda...

Lelkiismeret furdalás családdal szemben?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Van egy bátyám, akivel nagyon sok baj van. Illetve vannak jobb időszakok, de nagyon sokáig iszonyat nehéz volt az egész. A szüleimet is teljesen kikészítette idegileg, meg persze engem is. Kollégista vagyok, így bizonyos szinten van hova menekülnöm. Hiába csitult a helyzet, egyszerűen néha úgy érzem nem tudok megmaradni itthon. Félek, hogy megint baj lesz, hogy megint veszekedés lesz, hogy megint történik valami, hogy a szüleimnek komolyabb baja lesz.. nagyon érzékeny személy vagyok. Nem élünk túl nagy házban.. sokszor szeretnék itthon egyedül lenni, de nincs rá lehetőségem. Féltem a családom és magamat is. Egyre rosszabbul érzem magam. Egy ideje fejfájás gyötör és folyamatosan szorongok, fáradt vagyok. Nem akarom, hogy a szüleim ezt észrevegyék.. de néha már nem tudom leplezni. Rosszul érzem magam, amikor így látnak. Olykor még beszélgetni sincs kedvem velük. Az fáj még a legjobban, amikor édesanyám mondja, hogy tudja hogy alig várom, hogy mehessek vissza a kollégiumba. Igaza van, megfulladok itthon.. de annyi mindent adtak nekem, nem akarom hogy ebben a tudatban éljenek. Kétségbeesett vagyok.. Hogy tudnék segíteni a helyzeten?

2016. júl. 23. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:

menjenek el otthonról hogy te egyedül lehes

te is meg a tesod is költözön el élje a saját életét

2016. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!