Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, hogy engedem a 3...

Miért baj, hogy engedem a 3 éves öcsémnek, hogy belekortyoljon a sörömbe, kávémba?

Figyelt kérdés

Mindig lecsesz az anyja, hogy elrontom, baja lesz, alkoholista lesz, kávéfüggő lesz meg majd sunyiba kibont egy dobozzal mikor nincs szem előtt és megissza az egészet...


Csak szerintem túlaggódás ez? Vagy ellenem irányul, mert nem kedvelik egymást az én anyámmal, apánk meg, tartja a kapcsolatot anyámmal (barátilag!, anyunak vőlegénye van, akivel szeretik egymást és apu vele is jóban van) és én is sokat lehetek vele.


Csak meg szerintem egy milliliternyi sörhabocskáért így leugatni a fejemet túlzás.


Vagy jogos volt és tényleg ártok vele a szervezetének?



2016. júl. 30. 16:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy alkoholista lesz tőle, de azért egy 3 évesnek még nem kellene sört adnod, egy keveset se.
2016. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
26%
Nalunk is mindig megendegik a gyerekeknek. En is beleitam apa sorebebe 3evesen, de nem izlett.
2016. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
23%
én is csináltam ilyet kicsinek, mégsem vagyok alkoholista... :D
2016. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Az öcséd anyád gyereke, ő mondja meg, hogy ihat-e három évesen kávét, nem te.
2016. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
És cigivel nem is kínálod szegényt?
2016. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
25%
Csak túlreagálja az anyja. Ha tényleg csak egy millilitert iszik, semmi baja nem lesz tőle. Én is kortyolgattam mindenfélét kiskoromban, mégsem váltam alkoholistává, és teljesen egészséges vagyok :D
2016. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
Tök mindegy, ha anyuka azt mondja, a gyerek nem ehet csipszet, akkor nem adok neki csipszet. Ilyen egyszerű.
2016. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

Nem lesz alkoholista, de megis mi a rosseb szuksege van egy 3 evesnek sorre es kavera? Az a felnottek vagy minimum kamaszok itala, konyorgom. Aztan majd ha 10 evesen a babazsurjan berugni, piaval szorakozni akar, akkor majd nezhetsz es o is nezni fog, hogy ha sokkal fiatalabb koraban ihatott, akkor most miert nem.

Egyebkent az anyad neveli elsosorban az ocsedet, tiszteld meg annyival, hogy nem huzod keresztul a nevelesi elveit.

2016. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén? Tökmindegy lesz-e tőle baja vagy sem. Az anyja azt mondta ne adj neki, de te sz_arsz bele, utána csodálkozol hogy nem kedvel. Ne adj neki, ennyire egyszerű. Nincs szüksége egy 3 évesnek ilyenekre, ne így próbálj bevágódni nála. Vagy esetleg így akarod bebizonyítani apádnak, hogy micsoda sárkány a nő? Ömlik az álszentség az egész írásodból.
2016. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Azért baj, mert az anyja azt kérte, hogy ne adj neki. Szellemi fogykos vagy, hogy nem tudsz felfogni egy egyszerű mondatot? Majd a saját gyerekedet úgy neveled ahogy akarod, más nevelésébe nem szólhatsz bele.
2016. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!