Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, hogy engedem a 3...

Miért baj, hogy engedem a 3 éves öcsémnek, hogy belekortyoljon a sörömbe, kávémba?

Figyelt kérdés

Mindig lecsesz az anyja, hogy elrontom, baja lesz, alkoholista lesz, kávéfüggő lesz meg majd sunyiba kibont egy dobozzal mikor nincs szem előtt és megissza az egészet...


Csak szerintem túlaggódás ez? Vagy ellenem irányul, mert nem kedvelik egymást az én anyámmal, apánk meg, tartja a kapcsolatot anyámmal (barátilag!, anyunak vőlegénye van, akivel szeretik egymást és apu vele is jóban van) és én is sokat lehetek vele.


Csak meg szerintem egy milliliternyi sörhabocskáért így leugatni a fejemet túlzás.


Vagy jogos volt és tényleg ártok vele a szervezetének?



2016. júl. 30. 16:33
1 2 3
 11/29 Andizsuzsi ***** válasza:
96%
Fordítsuk meg a kérdést: miért itatsz egy háromévest alkohollal és koffeinnel az anyja többszöri kifejezett kérésére ellenére? Mert az apd új nője aki nincs jóban az anyáddal és így akarod bosszantani?
2016. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom azért ugatta le a fejed, mert az első 600 alkalommal mikor szépen kérte, sz_artál rá. Meg egyébként fel nem fogom, miért kell ezt egyáltalán kétszer elmondani? Egyszer szól, hogy ne adj neki, és nem adsz neki többet. Nincs probléma. Szerintem te szándékosan provokálod. De utálom az ilyen sunyi embereket.
2016. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
44%
Minden további nélkül lehet adni a gyereknek sört, bort pálinkát. Így lesz olyan erős és okos, mint a környezete.
2016. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
4%
Hihetetlen, milyen álszent emberek vannak... az írjon bármi rosszat a kérdezőre, aki soha, még csak véletlenül sem csinált olyat egy gyerekkel, amit az anyja nem akart. Hajrá.
2016. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
De 75% itt nem véletlenről van szó, meg nem egyszeri alkalomról, hanem a kérdező szándékosan, az anya többszöri egyértelmű kérése ellenére, csak azért is adja a gyereknek a sört meg a kávét. Nem tudom érzed-e a különbséget...
2016. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
4%

Tökéletesen érzem a különbséget.

Valamilyen szinten az anya reakciója is érthető, de a kérdező által leírt dolgok - alkoholista lesz, sunyiban iszik majd, stb. - véleményem szerint már paranoidok.

2016. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
87%
3 éves szervezete az alkoholt nem tudja lebontani ugyh. azért nem jó adni a kávé meg felesleges mivel ebben a korban tele vannak energiával, amugy igazat megvalva én is belekortyoltam és egyszer készitettem magamnak egy kávét de olyan erőset, hogy majdnem infarktot kaptam tőle, kávét végképp nemiszok, alkoholt meg csak nagyon alkalom adtán de legfőképpen sört max 2 pohárral de az is félévente max 2x, alkoholista nem lettem se kávéfüggő
2016. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Andizsuzsi ***** válasza:
88%

ma 17:26!


Én engedtem a felügyeletemre bízott rokon gyerekeknek varangyos mesét nézni, pedig a szüleik nem engedték nekik. De nem tartottam volna a személyem elleni támadásnak, ha lecsesznek érte.

2016. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
14%
Vajon kinek volt útban a válaszom?
2016. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
A begyöpösödött agyú ősanyáknak...
2016. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!