Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a szüleimnek?

Evanescent kérdése:

Mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Meg ismerkedtem egy sráccal a neten, de még nem találkoztunk, csak kamerázunk mindig. És mondta hogy eljönne kb szeptemberbe. De szüleim nem tudnak róla. Mit mondjak nekik, ki ő? Nem akarom az igazat megmondani, vagy nem is tudom.

2016. aug. 3. 13:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
72%
Miért nem akarod az igazat mondani? Én is neten ismertem meg a barátomat és semmi baj nem volt belőle.
2016. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
82%

Minél tovább tartogatod, annál rosszabb lesz, amikor elmondod.

Még mielőtt elmenne hozzátok, mondd el a szüleidnek! Például ma :D

Gondolj bele a szüleid helyzetébe, hogy egy idegen fiú belép a házba, akit még nem is láttak. Eléggé kellemetlen helyzetbe kerülnétek mindannyian.

Ennek elkerülése érdekében, ülj össze szüleiddel és beszéljétek meg!

2016. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szántóvető ***** válasza:
ez függ attól is függ hogy hány éves vagy.nyilván más a szitu 40 évesen mintha 12 lennél.lány vagy egyáltalán??
2016. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
fiú vagyok..úgyhogy még nehezebb. 20 leszek
2016. aug. 3. 14:29
 5/12 anonim válasza:
Az igazat mondd és mosolyogj! Én is cheten beszéltem először a ma már férjemmel. 10 éve! ;)
2016. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
20 éves fiúként miért kellene bármit is mondani a szüleidnek. A srác meg, gondolom nem családlátogatásra megy, miért kellene a szüleiddel találkoznia ?
2016. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
91%
Lépjél ki! Coming out és kész. Lehet, hogy a szüleid konzervatív emberek, de a fiuk vagy! Sok sikert!
2016. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Azért még picit gondolkozok :)
2016. aug. 3. 14:44
 9/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem azt kellene megmondanod, hogy ki ő, hanem azt, hogy a saját nemedhez vonzódsz. Örökké nem fogod tudni titkolni.
2016. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem akarod a szüleidnek elmondani, akkor mondhatod, hogy egy haver és itt aludna. Ebben nincs semmi rossz. Persze jó volna, ha előttük tényleg úgy viselkednétek, mint barátok. Ezt azért tudatosítsd a másik srácba is. Főleg, ha még csak most kezdődik az ügy.
2016. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!